TelevizeInternetTV, mobil a internet

Netbox internet nebo TV nefungují? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje Netbox? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Netbox - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Netbox, které je poskytovatelem internetu v Brně, Olomouci a Jihlavě, a internetové TV Kuki. Netbox patří patří do skupiny Nej.cz. Proto tedy i různé odkazy nebo kontakty dále ve článku mohou vést právě na mateřskou společnost Nej.cz.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nefunguje internet, televize nebo telefon, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Netboxu.

Rychlá kontrola dostupnosti služby Netbox

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy “ https://www.netbox.cz/ „, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně Netboxu.

Sociální profily Netbox

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Netbox a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Netbox kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Netbox. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na technickou podporu Netbox
Možnost kontaktuKontaktKdy kontaktovat
Telefon+420 539 01 01 01Nonstop
E-mailtechnicka.podpora@nej.czNonstop

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu Netbox.cz

Co dělat, když nefunguje Netbox?

Nefunkční internet nebo špatný TV signál jsou frustrující problémy, které ovlivňují naši každodenní komunikaci a zábavu. Veškeré tyto služby jsou dnes závislé na stabilním připojení a signálu, a proto je důležité umět je opravit, když se vyskytnou problémy. Podíváme se na to, jak opravit nefunkční internet nebo slabý TV signál.

Diagnostika problému

Předtím než se pustíme do opravy, je důležité správně diagnostikovat problém. Zjistěte, zda se jedná pouze o izolovaný incident, nebo zda je problém spojen s vaším zařízením, poskytovatelem služeb nebo infrastrukturou. Pomoci může třeba graf v horní části této stránky, který ukazuje, jestli se s problémy setkávají i další lidé. Pokud ano, je nejspíše problém na straně Netbox, a na opravu tak bude potřeba vyčkat.

Nahlašují výpadek Netbox i další zákazníci?

Výpadek, který se týká samotné sítě, a nesouvisí tedy s vaším zařízením, snadno poznáte podle toho, že výpadky nahlašují i další zákazníci. V horní části této stránky najdete graf s výpadky Netbox pro dnešek, ale i tlačítko, kterým výpadek můžete sami nahlásit.

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, bude s největší pravděpodobností potřeba vyčkat, až problém opraví na straně Netbox.

Restartujte všechna zařízení

Restart modemu, routeru (často v jednom) mnohdy vyřeší základní problémy s připojením. Než se pustíte do složitějších oprav, zařízení vypojte na minutu ze zásuvky a zase zapojte. Počkejte, jestli se problém neopraví sám automatickou konfigurací zařízení.

Netbox
  • Celkové hodnocení
4.6

Netbox

Netbox je soukromá společnost nabízející internetové připojení a internetovou televizi Kuki TV.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky