Hry

Baldur’s Gate 3 nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Baldur’s Gate 3 nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Baldur’s Gate 3 - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Baldur’s Gate 3, což je RPG hra od společnosti Larian Studios pro platformy PC a PlayStation 5.

Pokud se setkáváte s výpadky Baldur’s Gate 3, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Baldur’s Gate 3

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://baldursgate3.game/„, kde Baldur’s Gate 3 najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Baldur’s Gate 3. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Baldur’s Gate 3

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Baldur’s Gate 3 a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Baldur’s Gate 3 na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed pro hru Baldur’s Gate 3. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Co dělat, když nefunguje Baldur’s Gate 3?

V začátcích vyčkejte, řada věcí se musí doladit

Baldur’s Gate 3 je velmi populární hra a hlavně v začátcích lze čekat takzvané poporodní bolesti, tedy že bude trvat, než se ustálí provoz stahování z obchodů, ale také lze očekávat řadu patchů, které postupně vyřeší bugy a chyby, případně nedoladěnou optimalizaci.

Zkontrolujte výpadky ostatních hráčů

V horní části této stránky najdete graf s výpadky pro dnešní den. Pokud vidíte výpadků více, pravděpodobně jde o chybu provozovatele a bude potřeba vyčkat.

Restartujte hru nebo PC/PS5

Většina problémů jde vyřešit restartováním hry, nebo zařízení, na kterém hrajete, ať jde o počítač nebo PlayStation 5.

Hru přeinstalujte

Reinstalace je nutná pro všechny, kteří hru hráli v předběžném přístupu. Baldur’s Gate 3 se od té doby změnil natolik, že je potřeba starou verzi odinstalovat a novou stáhnout.

Pokud se setkáváte s problémy nebo hra vyhazuje chyby, je možná dobré zkusit hru znovu stáhnout. Bohužel i přes fakt, že má kolem 120 GB dat, a tedy bude stahování trvat poměrně dlouho.

Aktualizujte ovladače a veškerý software

Hlavně pro PC hráče je potřeba také aktualizovat software. Aktualizujte ovladače grafické karty, procesoru, operačního systém i vše ostatní, aby vše fungovalo co nejlépe optimalizované. Ovladače mohou opravovat i specifické chyby a odladí bugy nebo dokonce kompletně nefunkční software. Nehledě na to, že je pak počítač co možná nejlépe zabezpečen a funguje, jak má.

To se týká samozřejmě i PS5, který také udržujte aktualizovaný na nejnovější verzi, což zajistí nejhladší fungování nových her.

Baldur’s Gate 3
  • Celkové hodnocení
4.9

Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate 3 je RPG videohra od společnosti Larian Studios pro platformy PC a PlayStation 5.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky