Hry

Call of Duty: Warzone nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Call of Duty: Warzone nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Call of Duty: Warzone - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Call of Duty: Warzone, což je FPS (střílečka z pohledu první osoby) od společností Raven Software a Infinity Ward, vydavatel je pak společnost Activision. Hra je určena pro platformy PlayStation 4 (PlayStation 5 pomocí zpětné kompatibility), Windows a Xbox One.

Pokud se setkáváte s výpadky Call of Duty: Warzone, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Call of Duty: Warzone

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.callofduty.com/warzone„, kde Call of Duty: Warzone najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Call of Duty: Warzone. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Call of Duty: Warzone

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Call of Duty: Warzone a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Call of Duty: Warzone na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed pro výpadky a technické informace hry Call of Duty: Warzone. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Co dělat, když nefunguje Call of Duty: Warzone?

Zkontrolujte aktuální výpadky

Když se Call of Duty: Warzone potýká s výpadkem, snadno to typicky zjistíte nahlášenými výpadky dalších hráčů. O těch se dozvíte v horní části této stránky, kde najdete graf s aktuálními hlášeními dalších hráčů, ale i možností sami nahlásit nefunkční hru nebo nějaký problém.

Neprobíhá aktualizace nebo údržba?

Pokud se zrovna vydá nový patch, je docela možné, že se objeví nějaký problém, případně budou i přetížené servery kvůli nárůstu přenesených dat. Pokud si tedy stáhnete patch a najednou se setkáte s výpadkem nebo něčím, co nefunguje, je skoro jisté, že na vině je právě ona aktualizace.

Zkuste tedy přeinstalovat hru do starší verze, která fungovala, případně vyčkejte na další opravný patch. Z vaší strany toho pravděpodobně moc nezmůžete, a bude potřeba vyčkat na opravu, případně až se nebudou servery tak vytížené.

Restartujte router/modem, hru, PC nebo konzoli

Většina problémů jde vyřešit restartováním hry, nebo zařízení, na kterém hrajete, ale pomoci může i reset modemu a/nebo routeru (často or poskytovatelů připojení oboje v jednom). Často se vyřeší různé problémy s připojením, chyby nebo cokoliv dalšího.

Jde o snadný a rychlý způsob, jak nefunkční hru Call of Duty: Warzone opravit a vyřešit různé problémy.

Hru přeinstalujte

Call of Duty: Warzone je možná poškozený tak, že je potřeba kompletně hru přeinstalovat. Je to otrava, ale mnohdy je to rychlejší, než komplikovaně řešit nějaké chyby a dohledávat řešení na internetu, což může vést i k instalaci nějakého malwaru, který „zaručeně vyřeší“ náš nefunkční software.

Aktualizujte ovladače a veškerý software

Hlavně pro PC hráče je potřeba také aktualizovat software. Aktualizujte ovladače grafické karty, procesoru, operačního systém i vše ostatní, aby vše fungovalo co nejlépe optimalizované. Ovladače mohou opravovat i specifické chyby a odladí bugy nebo dokonce kompletně nefunkční software. Nehledě na to, že je pak počítač co možná nejlépe zabezpečen a funguje, jak má.

To se týká samozřejmě i všech konzolí, které také udržujte aktualizovaný na nejnovější verzi, což zajistí nejhladší fungování nových i starších her.

Call of Duty: Warzone
  • Celkové hodnocení
4.9

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone je FPS (střílečka z pohledu první osoby) video hra od společností Raven Software a Infinity Ward, vydavatelem je společnost Activision.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky