Hry

Dota 2 nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Dota 2 nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Dota 2 - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Graf výše zobrazuje v reálném čase výpadky a problémy, které nahlásili ostatní hráči, se hrou Dota 2 (Defense of the Ancients), což je multiplayer online battle arena (MOBA) pro operační systémy Windows, Linux a macOS (tedy pouze na počítače, ne mobily nebo tablety) od společnosti Valve. Jejím přímým konkurentem je League of Legends.

Pokud se setkáváte s výpadky Dota 2, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Dota 2

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.dota2.com/home„, kde Dota 2 najdete i s odkazy, kontakty i další užitečné informace.

Kontrola simuluje načtení webu Dota 2. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Dota 2

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Dota 2 a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Dota 2 na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed hry Dota 2. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Co dělat, když nefunguje Dota 2?

Podívejte se na zkušenosti ostatních hráčů

Jestli Dota 2 nefunguje, nejlepší je se jako první podívat, jestli se s problémy setkávají i ostatní hráči. To se snadno dozvíte přímo v horní části této stránky (kam se rychle dostanete i kliknutím sem), kde uvidíte graf s nahlášenými problémy. Nad grafem také najdete tlačítko, kterým můžete sami problém nahlásit.

Graf je aktualizován v reálném čase a pokud v něm uvidíte více problémů se hrou, na vině pravděpodobně nebude vaše zařízení, ale nějaký výpadek na straně provozovatele. A v takovém případě je nejlepší vyčkat, až problém vyřeší.

Může probíhat aktualizace a s ní spojená údržba

Pokud vyjde nějaký opravný nebo content patch, často se pak setkáte s tím, že je hra na chvíli nedostupná. Stát se to může ale i během různých jiných situací.

Znovu v takovém případě platí, že bude potřeba vyčkat, až údržba skončí, a na vašem zařízení je vše v pořádku.

Aby hra fungovala správně, je pak potřeba mít aktualizaci staženou a nainstalovanou. Typicky se toto děje automaticky, ale po dobu instalace budete muset vyčkat, a hru tedy nespustíte.

Restartujte aplikaci nebo počítač

Restartování aplikace nebo počítače bývá nejrychlejší a nejjednodušší způsob vyřešení řady softwarových problémů. Než se pustíte do jiných opravdu, doporučujeme nejdříve vše vypnout a zase zapnout.

Hru přeinstalujte

Hra Dota 2 je možná poškozená tak, že je potřeba kompletně jí přeinstalovat. Je to otrava, ale mnohdy je to rychlejší, než komplikovaně řešit nějaké chyby a dohledávat řešení na internetu, což může vést i k instalaci nějakého malwaru, který „zaručeně vyřeší“ náš nefunkční software.

Aktualizujte aplikaci i veškerý software

Hra možná nefunguje proto, že vyšla aktualizace, kterou jste zatím nenainstalovali. Udržujte hru vždy aktuální, stejně jako software a celý operační systém na vašem PC (nebo jakémkoliv dalším zařízení, které vlastníte).

Dota 2
  • Celkové hodnocení
4.8

Dota 2

Dota 2 je počítačová hra žánru multiplayer online battle arena (MOBA) od společnosti Valve.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky