Weby

Google nefunguje? Aktuální výpadky, poruchy a řešení

Nefunguje Google? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Nahlásit nefunkční službu Google
Dnes celkem bylo nahlášeno výpadků:
0
Včera bylo celkem nahlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky a některých služeb Google.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nejde pustit seriál nebo film, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete zde v tabulce. Níže na stránce pak najdete i odkazy na sociální profily Google.

Rychlá kontrola dostupnosti Google

Zkontrolovat stav Google

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.google.cz/“, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně Google.

Sociální profily Google

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Google a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Google na Twitteru

Zde najdete feed Google na oficiálním Twitterovém účtu, kde se velmi pravděpodobně bude informovat o známých rozsáhlejších výpadcích nebo jiných chybách:

Tato stránka slouží pouze jako možnost jednoduchého sdílení informací o vypadlých službách v ČR mezi uživateli. Vyřešení výpadků je na provozovatelích těchto služeb.

Google
  • Celkové hodnocení
4.9

Google

Google je americká společnost provozující mimo jiné nejpoužívanější internetový vyhledávač, ale i řadu dalších služeb jako AdSense, YouTube nebo operační systém Android.

Odesílám
Vaše hodnocení
5 (1 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Back to top button