Hry

Minecraft nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Minecraft nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Minecraft - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Minecraft, což je sandboxová hra od společnosti Mojang Studios (dnes pod Microsoftem) pro platformy Microsoft Windows, macOS, Linux, Android, iOS, iPadOS, Xbox 360, Raspberry Pi, Windows Phone, PlayStation 3, Fire OS, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation Vita, Wii U, Apple TV, tvOS, Nintendo Switch, New Nintendo 3DS.

Pokud se setkáváte s výpadky Minecraft, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Minecraft

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.minecraft.net/en-us„, kde Minecraft najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Minecraft. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Minecraft

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Minecraft a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Minecraft na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed pro hru Minecraft. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Co dělat, když nefunguje Minecraft?

Zkontrolujte aktuální výpadky

Když se Minecraft potýká s výpadkem, snadno to typicky zjistíte nahlášenými výpadky dalších hráčů. O těch se dozvíte v horní části této stránky, kde najdete graf s aktuálními hlášeními dalších hráčů, ale i možností sami nahlásit nefunkční hru nebo nějaký problém.

Neprobíhá aktualizace nebo údržba?

Pokud se zrovna vydá nový patch, je docela možné, že se objeví nějaký problém, případně budou i přetížené servery kvůli nárůstu přenesených dat. Pokud si tedy stáhnete patch a najednou se setkáte s výpadkem nebo něčím, co nefunguje, je skoro jisté, že na vině je právě ona aktualizace.

Zkuste tedy přeinstalovat hru do starší verze, která fungovala, případně vyčkejte na další opravný patch. Z vaší strany toho pravděpodobně moc nezmůžete, a bude potřeba vyčkat na opravu, případně až se nebudou servery tak vytížené.

Restartujte router/modem, hru, PC nebo konzoli

Většina problémů jde vyřešit restartováním hry, nebo zařízení, na kterém hrajete, ale pomoci může i reset modemu a/nebo routeru (často or poskytovatelů připojení oboje v jednom). Často se vyřeší různé problémy s připojením, chyby nebo cokoliv dalšího.

Jde o snadný a rychlý způsob, jak nefunkční hru Minecraft opravit a vyřešit různé problémy.

Hru přeinstalujte

Minecraft je možná poškozený tak, že je potřeba kompletně hru přeinstalovat. Je to otrava, ale mnohdy je to rychlejší, než komplikovaně řešit nějaké chyby a dohledávat řešení na internetu, což může vést i k instalaci nějakého malwaru, který „zaručeně vyřeší“ náš nefunkční software.

Aktualizujte ovladače a veškerý software

Hlavně pro PC hráče je potřeba také aktualizovat software. Aktualizujte ovladače grafické karty, procesoru, operačního systém i vše ostatní, aby vše fungovalo co nejlépe optimalizované. Ovladače mohou opravovat i specifické chyby a odladí bugy nebo dokonce kompletně nefunkční software. Nehledě na to, že je pak počítač co možná nejlépe zabezpečen a funguje, jak má.

To se týká samozřejmě i všech konzolí, které také udržujte aktualizovaný na nejnovější verzi, což zajistí nejhladší fungování nových i starších her.

Minecraft
 • Celkové hodnocení
4.9

Minecraft

Minecraft je video hra, která se odehrává v otevřeném procedurálně generovaném světě, kde má hráč prakticky neomezenou svobodu pohybu a činnosti.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
5 (1 hodnocení)

Podobné

5 komentářů

 1. Наша группа профессиональных исполнителей приготовлена предоставить вам современные технологии, которые не только гарантируют долговечную оборону от прохлады, но и подарят вашему дому оригинальный вид.
  Мы функционируем с самыми современными материалами, ассигнуруя прочный срок службы работы и замечательные итоги. Изоляция внешнего слоя – это не только экономия ресурсов на отоплении, но и внимание о экосистеме. Спасательные разработки, каковые мы применяем, способствуют не только вашему, но и поддержанию экосистемы.
  Самое основное: [url=https://ppu-prof.ru/]Стоимость работ по утеплению фасада[/url] у нас стартует всего от 1250 рублей за квадратный метр! Это бюджетное решение, которое преобразит ваш резиденцию в настоящий тепличный уголок с минимальными тратами.
  Наши проекты – это не просто изоляция, это формирование пространства, в где каждый деталь показывает ваш свой манеру. Мы примем во внимание все ваши требования, чтобы воплотить ваш дом еще еще больше удобным и привлекательным.
  Подробнее на [url=https://ppu-prof.ru/]ppu-prof.ru/[/url]
  Не откладывайте труды о своем обители на потом! Обращайтесь к экспертам, и мы сделаем ваш дворец не только уютнее, но и по последней моде. Заинтересовались? Подробнее о наших проектах вы можете узнать на интернет-портале. Добро пожаловать в универсум благополучия и качественной работы.

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky