Hry

Raid: Shadow Legends nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Raid: Shadow Legends nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Raid: Shadow Legends - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Graf výše zobrazuje v reálném čase výpadky a problémy, které nahlásili ostatní hráči, se hrou Raid: Shadow Legends, což je hra na hrdiny, kterou vyvinula a vydala izraelská herní společnost Plarium Games původně pouze pro mobilní platformy, ale od roku 2020 je vydán i port na PC.

Pokud se setkáváte s výpadky Raid: Shadow Legends, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Raid: Shadow Legends

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://raidshadowlegends.com/„, kde Raid: Shadow Legends najdete i s odkazy ke hraní a návody, jak případně přenést váš postup z jednoho zařízení na jiné.

Kontrola simuluje načtení webu Raid: Shadow Legends. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Raid: Shadow Legends

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Raid: Shadow Legends a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Raid: Shadow Legends na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed hry Raid: Shadow Legends. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Odkazy ke stažení Raid: Shadow Legends na Android a iOS

Nefungující hru bude možná potřeba přeinstalovat. Tady najdete odkazy ke stažení pro Android a iOS:

Co dělat, když nefunguje Raid: Shadow Legends?

Podívejte se na zkušenosti ostatních hráčů

Jestli Raid: Shadow Legends nebo jakákoliv jiná hra nefunguje, nejlepší je se jako první podívat, jestli se s problémy setkávají i ostatní hráči. To se snadno dozvíte přímo v horní části této stránky (kam se rychle dostanete i kliknutím sem), kde uvidíte graf s nahlášenými problémy. Nad grafem také najdete tlačítko, kterým můžete sami problém nahlásit.

Graf je aktualizován v reálném čase a pokud v něm uvidíte více problémů se hrou, na vině pravděpodobně nebude vaše zařízení, ale nějaký výpadek na straně provozovatele. A v takovém případě je nejlepší vyčkat, až problém vyřeší.

Může probíhat aktualizace a s ní spojená údržba

Pokud vyjde nějaký opravný nebo content patch, často se pak setkáte s tím, že je hra na chvíli nedostupná. Stát se to může ale i během různých jiných situací.

Znovu v takovém případě platí, že bude potřeba vyčkat, až údržba skončí, a na vašem zařízení je vše v pořádku.

Restartujte svůj mobilní telefon, PC nebo aplikaci

Restartování aplikace se hrou, v horším případě pak i celý telefon nebo PC, jsou jedny z nejčastějších a nejúčinnějších způsobů opravy hry Raid: Shadow Legends.

Vyřeší se různé softwarové chyby, zaseknuté paměti nebo cokoliv dalšího. Restart aplikace nebo zařízení je navíc obvykle otázka desítek sekund, maximálně pár minut, a jde o velmi snadný způsob opravy prakticky jakéhokoliv softwaru, který se někdy prostě může takříkajíc zaseknout.

Hru přeinstalujte

Hra Raid: Shadow Legends je možná poškozená tak, že je potřeba kompletně jí přeinstalovat. Je to otrava, ale mnohdy je to rychlejší, než komplikovaně řešit nějaké chyby a dohledávat řešení na internetu, což může vést i k instalaci nějakého malwaru, který „zaručeně vyřeší“ náš nefunkční software.

Aktualizujte aplikaci i veškerý software

Hra možná nefunguje proto, že vyšla aktualizace, kterou jste zatím nenainstalovali. Udržujte hru vždy aktuální, stejně jako software a celý operační systém na vašem telefonu či PC.

Raid: Shadow Legends
  • Celkové hodnocení
4.4

Raid: Shadow Legends

Raid: Shadow Legends je hra na hrdiny, kterou vyvinula a vydala izraelská herní společnost Plarium Games.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky