Streamy

Amazon Prime Video nefunguje? Aktuální výpadky, poruchy a řešení

Nefunguje Amazon Prime Video? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Amazon Prime Video - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky a některých služeb Amazon Prime Video.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nejde pustit seriál nebo film, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete zde v tabulce. Níže na stránce pak najdete i odkazy na sociální profily Amazon Prime Video.

Rychlá kontrola dostupnosti Amazon Prime Video

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy https://www.primevideo.com/“, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně Amazon Prime Video.

Sociální profily Amazon Prime Video

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Amazon Prime Video a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Amazon Prime Video na Twitteru

Zde najdete feed Amazon Prime Video na oficiálním Twitterovém účtu, kde se velmi pravděpodobně bude informovat o známých rozsáhlejších výpadcích nebo jiných chybách:

Amazon Prime Video
  • Celkové hodnocení
4.8

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video je streamovací služba nabízející filmy, seriály, dokumenty či reality show. Funguje na bázi měsíčního poplatku, kdy je po zaplacení možné si veškerý obsah přehrát zdarma.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky