Streamy

Bombuj.si nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje Bombuj? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů

Bombuj.si - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Výše můžete vidět nahlášené výpadky online streamovací služby Bombuj.si, která nabízí filmy a seriály ke sledování zdarma, pouze s reklamou.

Pokud se sami s výpadkem nebo nefunkční službou setkáváte, dejte nám vědět kliknutím na tlačítko nad grafem, podrobnosti o výpadku pak můžete napsat do komentářů vespod stránky.

Pokud služba funguje, ale nejde například přehrát nějaké jedno video, jde pravděpodobně o chybu přímo na straně Bombuj nebo dodavatelů filmů a seriálů, takže v tomto případě se nejlépe obraťte přímo na provozovatele Bombuj, kteří video opraví.

Nahlašujte proto prosím jen výpadky celého webu nebo zásadní nefungující služby, které se týkají celého webu (tedy že třeba nefunguje přehrávání žádných videí).

Nahlašování jednotlivých videí pak prosíme nedělejte z důvodu, že vysoký počet nahlášení může vypadat jako výpadek celého Bombuj.si, přestože jde jen o drobnou chybu, která je opravitelná snadno na straně provozovatele.

Nahlášením výpadku Bombuj pak dáváte vědět i dalším uživatelům, kteří pak snadněji budou vědět, v čem chyba vězí a že v tom nejsou sami. A co je důležitější, že za vypadlým webem nemohou oni ani jejich zařízení, ale že je na vyřešení potřeba vyčkat.

Rychlá kontrola dostupnosti Bombuj.si

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.bombuj.si/, tedy oficiálního webu Bombuj.

Během kontroly, která začne kliknutím na tlačítko, se pokusíme připojit k webu bombuj.si. Podle stavu tlačítka následně poznáte, jestli spojení dopadlo během pár sekund úspěšně, tedy že web funguje, nebo neúspěšně, tedy že se k webu nelze připojit, typicky kvůli tomu, že web z nějakého důvodu nefunguje.

Během kontroly se pokusíme pouze připojit k webu a kontrolujeme, jestli vše dopadne úspěšně. Pokud se ovšem chyba vyskytne řekněme v tom, že nejde spustit žádné video, tak kontrola dopadne úspěšně, přestože web je vlastně nepoužitelný.

V tomto případě chybu nahlaste nahoře na stránce nebo chybu popište v komentářích níže.

Je ovšem potřeba říci, že kontrolujeme pouze to, jestli jsme schopni během několika sekund navázat spojení s webem. Již nezkontrolujeme, jestli fungují všechny funkce, jako zasílání zpráv nebo zveřejňování fotek či videí.

Proč nefunguje Bombuj a pár tipů na opravu

Bombuj.si nabízí online sledování filmů a seriál zdarma. Funguje tak trochu v šedé zóně, ale podle českého zákona je fungování podobných služeb v pořádku Zde je výtažek z rozhodnutí soudu ohledně webu, který fungoval na stejné bázi, jako Bombuj:

…jednotlivá autorská díla byla umístěna na jiných serverech, přičemž na webové stránky www.sledujemefilmy.cz a www.sledujuserialy.cz byly umisťovány pouze tzv. embedované odkazy na díla zveřejněna a uložena na jiných internetových serverech.

Podobné stránky nikdy nenabízejí videa ze svých serverů, ale využívají zahraničních služeb, ze kterých videa na své stránky vkládají. Je to stejné, jako když někdo na svůj web umístí video z YouTube.

I tak se ovšem podobné služby mohou potýkat s řadou problémů se zákony v zahraničí (což vedlo například k tomu, že dnes nefunguje web FreeFilm.to, který ukončil činnost právě kvůli žalobám).

Různých důvodů, proč web Bombuj nefunguje, tak může být více. Na některé se podíváme včetně možných řešení

Zkontrolujte překlepy a koncovku – správná adresa je Bombuj.si

Weby typu Bombuj s filmy a seriály zdarma celkem často mění adresu svých stránek. V případě Bombuj například došlo k přesunům z bombuj.sk na bombuj.tv na dnešní bombuj.si.

Toto se obvykle týká všech podobných webů, které se přesouvají na poměry běžnějších služeb opravdu často.

Pokud tedy některý z těchto webů nefunguje, zkontrolujte, jestli zadáváte správnou adresu.

Stejně tak při ručním napsání adresy webu zkontrolujte, jestli jste někde neudělali překlep. Jde o celkem běžnou chybu, kterou je navíc velmi snadné opravit.

Bombuj se mohlo dostat na černou listinu zabezpečovacího software

Různé antivirové programy nebo firewally, které chrání naše zařízení a síť, se snaží zabraňovat útokům ideálně ještě před tím, než k nim reálně dojde.

To v praxi znamená, že podobné programy monitorují webové stránky, a pokud usoudí, že je nějaký web nebezpečný, nemusí nás na něj pustit, což vyústí v chybovou hlášku a na první pohled nefunkční web.

Web pak vypadá jako že se potýká s výpadkem, přestože je pouze blokován našimi nainstalovanými programy.

Obvykle se toto nestává u velkých a známých webů, ale pokud jde o služby, které nabízejí filmy a seriály ke sledování zdarma, tak zde je daleko vyšší šance, že se podobná stránka dostala do hledáčku bezpečnostního software, třebaže na ní žádné nebezpečí nehrozí, a jde tedy jen o zaměření daných webových stránek.

Poměrně snadno zjistíte, že jde o nějaký problém ve vašem zařízení ve chvíli, kdy si tady zkontrolujete funkčnost webu Bombuj.si, a kontrola vyjde úspěšně, přestože ve vašem prohlížeči tento web nejde otevřít vůbec. Znamená to pak to, že problém je spíše ve vašem zařízení, a ne na straně samotné služby.

To samé platí i pro využívání blokátorů reklamy, které ale typicky neodstaví celý web, pouze některé funkce, které jsou napojené na reklamní systémy.

Řešení je tedy přidat do bezpečnostních programů výjimky na weby, které reálně chceme navštívit. Pozor, není dobrý nápad zcela antivirové programy a firewall vypnout, protože bychom tím odstranili ochranu našeho zařízení, která je velmi důležitá.

Zde pak najdete odkazy s návody, jak v používaných antivirových programech a firewallech výjimku nastavit:

Nejste v zahraničí nebo nepoužíváte VPN?

Webové stránky mohou na základě vaší lokace, kterou poznají podle IP adresy, blokovat nebo povolovat přístup k webu.

Důvodů je řada, ale fakt je, že se to někdy děje.

Pokud jste tak třeba na dovolené, nebo používáte VPN, pomocí které maskujete vaši polohu, může za nefunkční web moci právě blokace ze strany Bombuj.si.

Řešení je tedy vypnout VPN, a v případě dovolené naopak této služby využít a tvářit se, že jste v České republice.

Weby mohou znefunkčnit blokátory reklam

Bombuj a podobné weby vydělávají peníze zobrazováním reklam. Proto i tyto weby monitorují, jestli tuto reklamu neblokujeme, na což mohou upozornit a poprosit o vypnutí, nebo rovnou neumožní například spustit videa.

Pokud využíváte nějaký blokátor reklamy v internetovém prohlížeči, je docela dobře možné, že vám řada funkcí nebude na Bombuj fungovat.

To se typicky týká spuštění videí, které je často umožněno až po zhlédnutí nějaké reklamy. Pokud se tato reklama neotevře, ani video se nespustí.

V praxi je tedy na podobných stránkách potřeba blokátory reklam vypnout a s reklamou se smířit. Se zapnutými blokátory pak weby nemusí správně fungovat, přestože je potíž spíše v našem nastavení a našich nainstalovaných programech.

Bombuj se potýká s výpadkem a je potřeba vyčkat

Posledním (a asi i nejpravděpodobnějším) důvodem je prostě fakt, že web Bombuj se ze nějakého důvodu potýká s výpadkem.

Můžete se setkat s podobně vypadající stránkou:

Error Cloudflare
Foto: Cloudflare / Ilustrační obrázek

V tomto případě jde prostě o chybu připojení a web nefunguje.

Není to jediná možnost a může jít i o chybovou hlášku přímo od internetového prohlížeče. Podobně vypadající obrázek je ovšem celkem záruka toho, že chyba není na vaší straně.

Stejně tak fakt, že se výpadek netýká jen vás, poznáte podle nahlášených chyb v horní části této stránky.

Pokud Bombuj vypadlo, není nic moc, co bychom mohli udělat, než vyčkat, až majitelé webové stránky zase nahodí.

Výpadky se dějí, někdy z důvodu přetížení, jindy kvůli technické chybě, ale jak bylo řečeno, Bombuj a spol. fungují na hraně zákona a v morálně šedé zóně, což také znamená, že je zde i šance, že si na web vyšlápla nějaká asociace a je uzavřený kvůli žalobě nebo jiným opatřením.

Kde sledovat filmy a seriály, když Bombuj nefunguje

Webů typu Bombuj existuje více, takže najít krátkodobou alternativu, než web začne zase fungovat, není tak složité.

Zde najdete odkazy na recenze podobně zaměřených služeb:

Bombuj
 • Celkové hodnocení
4.8

Bombuj.si

Bombuj je internetová služba, která nabízí online sledování filmů a seriálů zdarma.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

5 komentářů

 1. Dobrý večer.
  Mám problém na webos TV s přehráváním filmů.
  Film se nenačte a když už ano tak nemohu kliknout na tlačítko PLAY.
  Stránka se sekne a musím restartovat prohlížeč abych mohl znovu najet na stránky bombuj.
  Děje se to na obou přehrávačích popřípadě i na více.
  Za případné info či nápravu děkuji.
  Jste nejlepší a díky vám můžu čumět na nové filmy jen za pár reklam 😅😅 DÍKY BORCI 🤘👍

 2. Nejde bombuj si stale hlasi chybu vcera sel 08.10.2023 a dnes 09 10 2023 vubec nejde jsem platce Vip a nejde spustit vubec nic ani film ani serial ani hlavni stranku neotevre poprosum o info na email co delat

  1. Dobrý den, zdá se, že problémy byly opraveny a přehrávání funguje. Bohužel Vás ovšem nelze jakkoliv informovat na e-mail, protože tento web pouze monitoruje různé výpadky a oprava je na službách samotných. Tedy nemáme žádné informace, které jste poskytl v tomto případě Bombuj, ani Váš e-mail.

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky