TV, mobil a internetStreamy

iVysílání ČT nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje iVysílání? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

iVysílání - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky iVysílání, což je online streamovací služba České televize, díky které se můžete živě dívat na kanály ČT1, ČT2, ČT24, ČT SportČT :D. Přístup máte také k archivům pořadů a filmů České televize, stejně jako se zpětně podívat v zásadě na cokoliv, co ČT v nedávné době vysílala. To vše úplně zadarmo přímo na webu České televize.

Pokud se setkáváte s výpadky iVysílání, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily iVysílání.

Rychlá kontrola dostupnosti iVysílání

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/„, kde iVysílání najdete.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně iVysílání.

Na tuto funkci lehce pozor, respektive je potřeba vědět, co výsledek kontroly znamená. Úspěšná kontrola znamená, že se nám podařilo načíst webové stránky. Samotné fungování videí nebo dalších funkcí již nekontrolujeme. Pokud vám tedy například nejdou přehrávat videa, ale jinak se stránky načtou, tak kontrola proběhne v pořádku, přestože je iVysílání v praxi nepoužitelné. V takovém případě vás poprosíme o nahlášení výpadku tlačítkem v horní části této stránky.

Sociální profily iVysílání

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na iVysílání a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

iVysílání kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory iVysílání. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na iVysílání
Možnost kontaktuKontakt
Divácké centrum (telefon)2 6113 6113 (Po-Pá 7:30 – 17:30)
E-mailinfo@ceskatelevize.cz

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu ceskatelevize.cz

Co dělat, když nefunguje iVysílání?

Zkontrolujte funkčnost internetu

Protože iVysílání funguje čistě online, je potřeba, aby vaše internetové připojení fungovalo. Pokud se setkáváte s výpadky, špatnou kvalitou obrazu nebo zvuku, nebo se třeba vůbec nenačte web, zkontrolujte nejdříve, že vám jinak internet funguje správně. Pokud ne, bude potřeba prakticky určitě vyřešit problém s internetovým připojením.

Podívat se můžete na aktuální výpadky svého poskytovatele internetového připojení třeba vyhledáním v horní části této stránky, na domovské stránce Downalarm.cz, nebo kontaktujte jeho zákaznickou podporu svého poskytovatele.

Restartujte zařízení

Jeden z nejjednodušších kroků, který můžete udělat, je restartovat svůj modem a router. Vypojte zařízení (často dostanete od svého poskytovatele obě v jednom) ze zásuvky, minutu vyčkejte, a znovu je zapojte. Tím se mohou vyřešit drobné technické problémy a obnovit normální fungování televizního signálu.

Vypněte VPN

VPN umí maskovat vaší polohu a šifrovat všechna data. Často jde o velmi užitečnou službu, ale může se také stát, že některé weby blokují známé VPN. V takovém případě vám tedy iVysílání nebude fungovat. Řešením je VPN vypnout, a zapnout až potom.

Česká televize na Twitteru

Pokud se ČT potýká s výpadky, často o tom, podobně jako jiné služby, dává vědět prostřednictvím sociálních sítí, nejčastěji pak Twitteru. Pokud vám tedy Česká televize nebo některý z kanálů nefunguje, a jde o výpadek v řešení, dozvědět se to můžete často přímo z oficiálního Twitterového feedu:

iVysílání
  • Celkové hodnocení
4.7

iVysílání

iVysílání je streamovací platforma České televize s živým vysíláním kanálů ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport a ČT :D, ale i archivem s filmy a pořady ČT.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
4.5 (2 hodnocení)

Podobné

7 komentářů

  1. Nefunguji stranky ct24.cz, ceskatelevize.cz, nefunguje aplikace iVysilani v mobilu ani v chytre televizi. Jsem take v zahranici.

  2. Ze zahraničí nedostupný web, ani CT24.cz ani ivysilani (jak aplikace tak web). A to ani přes VPN a českou IP adresu.

    Stejný problém jak 22.12 od asi 21:00 do 23.12 večer, tak i 25.12.

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky