Televizní kanálTV, mobil a internet

ČT Sport nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje ČT Sport? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

ČT Sport - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky ČT Sport, tedy veřejnoprávní televizní stanice spadající pod Českou televizi, která je obvykle považovaná spolu s PrimouTV Nova do velké trojky mezi českými televizními kanály.

Pokud se setkáváte s výpadky ČT Sport, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Podívejte se také na výpadky dalších televizních kanálů České televize. Pokud se s výpadky setkává více diváků napříč všemi ČT kanály, je docela dobře možné, že jde o větší výpadek, u kterého bude na opravdu potřeba vyčkat:

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily ČT Sport.

Rychlá kontrola dostupnosti ČT Sport

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://sport.ceskatelevize.cz/„, tedy oficiálního webu této televizní stanice.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně ČT Sport.

Fungování webové stránky a televizního signálu spolu pravděpodobně nebude moc souviset, takže tato kontrola zrovna v případě nefunkční ČT Sport asi není to nejvhodnější, ale nějaké opravdu rozsáhlé výpadky mohou i web rozhodit.

Sociální profily ČT Sport

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na ČT Sport a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

ČT Sport kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory ČT Sport. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na ČT Sport
Možnost kontaktuKontakt
Divácké centrum (telefon)2 6113 6113 (Po-Pá 7:30 – 17:30)
E-mailinfo@ceskatelevize.cz

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu ceskatelevize.cz

Co dělat, když nefunguje ČT Sport?

Problémy s nefungujícím televizním signálem

Když vypadne jakýkoliv televizní kanál, je to otravné. A protože jste na této stránce, tak se vám to asi právě stalo. Dále se podíváme na různé způsoby, jak nefunkční kanál nebo slabý signál opravit, ale i na případy, kdy je na opravu potřeba vyčkat, a jak přijít na to, že jde zrovna o tento případ.

Setkávají se s výpadky ČT Sport i ostatní diváci?

Než se pustíte do jakýchkoliv oprav nebo kontaktování zákaznické/technické podpory, je dobré hned vědět, jestli se s výpadky setkávají i ostatní. To můžete snadno zjistit například pomocí grafu v horní části této stránky, kam můžete sami výpadek nahlásit kliknutím na tlačítko.

Pokud v grafu vidíte výpadky od více diváků, je pravděpodobné, že jde o chybu na straně České televize. Pokud naopak výpadky nevidíte žádné, je pravděpodobnější, že problém s výpadkem můžete vyřešit některým ze způsobů popsaných níže.

Zkontrolujte výluky vysílačů

Podívejte se na plánované výluky vysílačů České televize. Pokud probíhá výluka, můžete se setkávat s výpadky nebo kompletně nefungujícím kanálem nebo i všemi kanály České televize. Pokud jde o plánovanou výluku u vysílače, který se vás pravděpodobně týká, bude potřeba vyčkat na znovu zprovoznění vysílače.

Zde pak najdete plánované výluky:

18.7.6.00-15.00Č.Budějovice-Kleť39
21.7.5.00-05.30Sušice-Svatobor26
1.8.7.00-10.00Velký Šenov33
3.8.7.00-17.00Velký Šenov33
8.8.6.00-15.00Sušice-Svatobor26
15.8.6.00-15.00Jáchymov-Klínovec39
22.8.6.00-15.00Jeseník-Praděd26
22.8.6.00-15.00Plzeň-Krašov26
29.8.6.00-15.00Brno-Hády26
5.9.6.00-15.00Mikulov-Děvín26
7.9.6.00-15.00Ostrava-Slezská O.26
12.9.6.00-15.00Ostr.-Hošťálkovice26
14.9.6.00-15.00Zlín-Tlustá hora26
19.9.6.00-15.00Vimperk-Mařský v.39
19.9.10.00-15.00Svitavy-Kamenná H.26
21.9.0.00-06.00Pardubice-Krásné26
26.9.6.00-15.00Val.Klobouky-Poteč26

Zkontrolujte, zda fungují ostatní televizní programy

Pokud nefunguje jeden jediný kanál, ale ostatní ano (zvlášť pokud jde o programy i dalších televizních stanic, které nespadají pod Českou televizi), jde pravděpodobněji o chybu někde na vašem přijímači, kterou lze snadněji opravit.

Naopak pokud nefunguje jediný kanál, může jít spíše o chybu na straně provozovatele, a tedy je na chybu potřeba vyčkat. Na druhou stranu je vždy dobré zkusit tento jeden kanál přeladit, jestli nejde o nějaký krátkodobější výpadek na jedné frekvenci, ale není problém najít stejný kanál na frekvenci jiné.

Zkontrolujte, jestli nemá výpadek váš poskytovatel televize/internetu

Někdy nemusí jít o chybu na straně České televize, ale na straně společnosti, která vám televizní signál nebo internet dodává. Pokud tedy sledujete televizi přes aplikaci, a je tedy nutné internetové připojení, ale nefunguje vám internet, tak je potřeba řešit tento problém.

Výpadky společností si můžete ověřit vyhledáváním v horní části této stránky, případně se podívejte na domovskou stránku downalarm.cz, kde ihned uvidíte aktuální výpadky.

Zkontrolujte připojení kabelů

První řešení, které je naštěstí snadné, je ověření, že jsou všechny kabely zapojeny a všechno je připojeno k zásuvce.

Vše se může snadno vypojit během úklidu, ale na vině mohou být i mazlíčci nebo děti. Ověřte, že vše je zapojeno, kde to zapojeno být má, a případně kabely nebo zástrčky správně zapojte.

Restartujte zařízení

Jeden z nejjednodušších kroků, který můžete udělat, je restartovat všechna zařízení spojená s televizí. Vypojte televizi a set-top box ze zásuvky, minutu vyčkejte, a znovu je zapojte. Tím se mohou vyřešit drobné technické problémy a obnovit normální fungování televizního signálu.

Vyčkejte při návratu na chalupu

Pokud delší dobu nepoužíváte televizi, je možné, že bude po znovu zapnutí zakódovaná. Proces dekódování kanálů je automatický, ale může to nějakou dobu trvat. Například poskytovatel satelitní televize Skylink uvádí, že rozkódování může trvat až hodinu. Obvykle je potřeba jen zapnout TV a všechna zařízení, přepnout na jeden televizní kanál, a vyčkat bez přepínání.

Je také možné kontaktovat přímo poskytovatele, kteří mohou mít i nějaké způsoby, jak rozkódování urychlit. Může jít o telefonát, poslání SMS nebo jiné způsoby.

Také se zde může stát, že některé kanály již začnou fungovat a normálně se můžeme dívat, ale jiné ještě ne. Proto to pak může vypadat, že třeba ČT Sport nejde, ale na něco jiného se již dívat můžeme.

Znovu platí, že je potřeba vyčkat, a další řešení zkusit až ve chvíli, kdy televizní kanál nenaběhne opravdu dlouhou dobu.

Zkuste přeladit televizi

Pokud se setkáte s problémem konkrétního kanálu, který buď špatně funguje nebo nefunguje vůbec, můžete zkusit přeladit televizi. Nastavení pro přeladění kanálů může být různé v závislosti na vašem typu televize. Hledejte možnosti v menu televize a postupujte podle pokynů.

Česká televize na Twitteru

Pokud se ČT potýká s výpadky, často o tom, podobně jako jiné služby, dává vědět prostřednictvím sociálních sítí, nejčastěji pak Twitteru. Pokud vám tedy Česká televize nebo některý z kanálů nefunguje, a jde o výpadek v řešení, dozvědět se to můžete často přímo z oficiálního Twitterového feedu:

ČT Sport
  • Celkové hodnocení
4.3

ČT Sport

ČT Sport je televizní stanice České televize a je zaměřena na sportovní přenosy a záznamy, pořady o sportu a další sportovní relace.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky