TelevizeTV, mobil a internet

Skylink TV nefunguje? Aktuální výpadky, poruchy a řešení

Nefunguje satelitní TV od Skylink? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Skylink - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky a některých služeb poskytovatele televizního signálu Skylink.

Pokud se setkáváte s výpadky televizního signálu, nemáte signál vůbec či se setkáváte s jinou chybou, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete zde v tabulce. Níže na stránce pak najdete i odkazy na sociální profily Skylink.

Skylink poruchy kontakt

Nejjednodušší je využít chatu přímo na Skylink.cz. Pokud preferujete telefon nebo další způsoby, využijte těchto odkazů.

Užitečné odkazy a telefonní čísla na Skylink
Telefonní číslo na infolinku Skylink595 694 310
Další kontakty na SkylinkKontakty na Skylink

Rychlá kontrola dostupnosti Skylink TV

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.skylink.cz/, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně Skylink.

Kontrola funguje pouze na webové stránky, tedy nekontrolujeme přímo televizní signál. Pokud se ale setkáváte s chybami signálu, a navíc nefungují ani webové stránky, jde s největší pravděpodobností o chybu na straně Skylink. Vzhledem k tomu, že webové stránky a televizní signál jsou velmi rozdílná média, může web fungovat, ale signál stejně nefunguje.

Pokud se setkáváte s jinými problémy, nahlaste je tlačítkem nahoře této stránky, případně popište do komentářů, kde může poradit někdo, kdo se se stejnou chybou také setkává.

Vždy pak můžete zavolat na infolinku, kde se můžete dozvědět více informací a jestli právě neprobíhá větší výpadek, na jehož opravení se pracuje.

Jak opravit možné poruchy satelitní televize Skylink TV

Pokud televize přestane fungovat z ničeho nic, je možné, že za výpadek může například počasí, které ruší signál, nebo také pohyb vašeho satelitu, který není namířený, kam má.

Možné je také, že Skylink se potýká s výpadkem, takže je potřeba počkat.

V každém případě můžete zavolat na infolinku Skylink a zeptat se na situaci nebo zjistit více informací. Telefon na infolinku Skylink je 595 694 310. Na infolince se obvykle rychle dozvíte, jestli a kde probíhá nějaký větší výpadek služeb. V takovém případě je potřeba prostě počkat na to, až se vše zase obnoví.

Pokud jde o výpadek pouze u vás, mohou na infolince ověřit sílu signálu, ale i možná nahlášení klientů v blízkém okolí. Pokud výpadek nahlásilo v kratším období více lidí, je dost možné, že jde o problém na úrovni celého domu nebo ulice, který bude muset operátor vyřešit.

Naopak pokud nikdo jiný výpadek nenahlásil, je vyšší šance, že jde o chybu spíše na vašem zařízení, kterou můžete opravit. Doporučujeme vyzkoušet všechny možnosti, hlavně pak restart všech zařízení, jako přijímač nebo televize.

Nepoužívali jste Skylink déle než 14 dnů a nefungují programy?

Pokud využíváte Skylinku na chatě či chalupě, pravděpodobně se vám stalo, že jste jej nepoužívali déle než 14 dnů. V takovém případě může dojít k takzvanému zakódování programů, což v praxi znamená, že po zapnutí bude trvat asi 60 minut, než znovu naskočí.

Postup pro zprovoznění je:

  1. Vypněte satelitní přijímač ze zásuvky a znovu ho zapojte.
  2. Zapněte televizi a satelitní přijímač a přepněte na některý program (nejlépe ČT 1 HD)
  3. Nepřepínejte a vyčkejte, až se vše samo zprovozní

Podívat se můžete i na názorné video:

Pokud chcete vše urychlit, můžete využít těchto možností:

  • Odesláním SMS ve tvaru SKYLINK INFO celé-číslo-dekódovací-karty na číslo 9035507 (např.: SKYLINK INFO 12345678901). Cena SMS je 7 Kč (pro úhradu je však potřeba mít povoleny prémiové SMS u Vašeho mobilního operátora)
  • Využijte stránky Rychlé pomoci, kde jen zadáte číslo dekódovací karty a odešlete

Ze zkušeností obvykle televize naskočí během několika minut.

Skylink Live TV nefunguje

Skylink Live TV nefunguje je internetová televize, díky které můžete sledovat programy ne přes satelit, ale přes internet. Pokud Skylink TV nefunguje, zkuste nejdříve zkontrolovat, jestli neprobíhá výpadek internetu.

Podle svého poskytovatele internetového připojení (typicky T-Mobile, Vodafone nebo O2) si můžete zkontrolovat, jestli neprobíhá výpadek přímo u nich.

Výpadek internetu je nejčastější příčinou výpadků internetových televizí.

Znovu je ideální vyzkoušet restart všech zařízení, tedy modemu, routeru i televize, a poté Skylink Live TV vyzkoušet znovu.

Skylink karta nefunguje

Pokud nejde karta, zkuste ji vyjmout ze svého přijímače, očistit a znovu vložit.

Pokud nefungují jen některé zakódované programy, zkontrolujte si v zákaznické administraci, jestli máte správně předplacený balíček a že programy, které chcete, máte skutečně předplaceny.

Pokud nefungují žádné programy, nebude obvykle chyba na straně Skylinku, ale na straně přijímače, tedy může jít o pohnutý satelit, špatné počasí, ale také zakódování v důsledku dlouhodobějšího nepoužívání Skylink TV (tedy je potřeba vyčkat cca 60 minut, než se vše automatizovaně zprovozní).

Sociální profily Skylink TV

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Skylink a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Skylink TV na Twitteru

Zde najdete feed Skylink na oficiálním Twitterovém účtu, kde se velmi pravděpodobně bude informovat o známých rozsáhlejších výpadcích nebo jiných chybách:

Skylink
  • Celkové hodnocení
4.8

Skylink

Skylink nabízí vysílání satelitní televize v Česku.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
3.75 (4 hodnocení)

Podobné

1 komentář

  1. Časté výpadky Skylinku a vypínanie platiacich zákazníkov nám spôsobuje hrôzu a odchod z takejto spoločnosti! Rychlá pomoc nefunguje a nemá zpätnú väzbu na zákazníka, budem žiadať vrátenie poplatkov!

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky