Streamy

SledujSerialy.io nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje SledujSerialy.io? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů

SledujSerialy.io - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Výše můžete vidět nahlášené výpadky online streamovací služby SledujSerialy.io, která nabízí seriály ke sledování online. Jde o sesterský web služby SledujFilmy.io, která nabízí zase filmy online k přehrání zdarma. V praxi tedy pokud nefunguje jeden z těchto webů, tak je dost pravděpodobné, že nefunguje ani druhý.

Kliknutím na tlačítko nad grafem můžete sami nefunkční službu nahlásit pro dnešní den. Podrobnější informace o tom, proč vám funkce nefunguje, můžete napsat do komentářů vespod této stránky.

Rychlá kontrola dostupnosti SledujSerialy.io

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.sledujserialy.io/, tedy oficiálního webu SledujSerialy.

Kliknutí na tlačítko spustí kontrolu funkčnosti webu. Pokud se nám s webem podaří během několika sekund úspěšně spojit, proběhne kontrola úspěšně. Pokud naopak web vrátí chybu nebo bude trvat připojení moc dlouho, kontrola dopadne neúspěšně.

Kontrolujeme pouze to, jestli fungují samotné webové stránky, tedy ne další funkce jako spouštění videa nebo cokoliv dalšího.

Tato kontrola je určena hlavně pro případy, kdy vám web SledujSerialy nefunguje, a chcete si ověřit, jestli je chyba na vašem zařízení. Pokud i zde dopadne kontrola webu neúspěšně, je pravděpodobné, že web prostě spadl a nefunguje v tuto chvíli nikomu.

Pokud se setkáváte s nějakou specifičtější chybou, jako nefungující video, můžete web nahlásit tlačítkem nahoře nebo napsat do komentářů vespod této stránky.

Proč nefunguje SledujSerialy.io a pár tipů na opravu

SledujSerialy.io je web, který nabízí ke sledování seriály online zdarma. Není to ovšem nijak oficiální web a funguje spíše v jisté šedé zóně. Oficiální streamovací služby, asociace, studia a všechny společnosti, které se podílejí na tvorbě nebo distribuci, samozřejmě podobné weby nemají v oblibě, a snaží se je všemožně zavřít.

Český zákon i rozhodnutí soudu ale obecně říkají, že „odkaz není zločin„. A weby typu Sledujserialy.io a další fungují na tom principu, že na web pouze vkládají videa, která jsou ovšem uložena u někoho zcela jiného. Díky tomu, že na videa v praxi jen nabízí odkaz (přestože si jde video rovnou na webu spustit), nedopouští se minimálně v ČR ničeho nelegálního.

Takto se k tomu vyjádřil soud v kauze jiných, ale identicky fungujících webů:

…jednotlivá autorská díla byla umístěna na jiných serverech, přičemž na webové stránky www.sledujemefilmy.cz a www.sledujuserialy.cz byly umisťovány pouze tzv. embedované odkazy na díla zveřejněna a uložena na jiných internetových serverech.

Jde ale pouze o český soud, tedy v zahraničí vše může fungovat jinak. Vzhledem k tomu, že žijeme v době internetové, není pro společnosti v zahraničí podat žalobu jinde, kde platí jiný zákon. To se stalo v případě webů FreeFilm.to a FreeSerial.to, na které byla podána žaloba v Kalifornii koncem roku 2021, a dodnes jsou uzavřeny, a pravděpodobně natrvalo.

Tohle píšeme hlavně z toho důvodu, že weby jako SledujSerialy a další mají více důvodů k tomu, že přestanou fungovat. Kromě typických důvodů jako jsou technické chyby, hackerské útoky a podobné, se mohou i různé společnosti snažit zabavovat domény, rušit provoz hostingu nebo podávat žaloby za šíření chráněných děl.

Podíváme se na nejběžnější důvody, proč web SledujSerialy nefunguje, jaké kroky můžeme podniknout, a naopak kdy je potřeba prostě vyčkat. Stejně tak na konci stránky najdete odkazy na podobné služby.

Zkontrolujte překlepy a koncovku – správná adresa je sledujserialy.io

Služby jako SledujSerialy a podobné relativně často (obvykle každých pár let) mění adresu svých stránek. Důvodů je řada, jako snaha zabránit vymazání webu nebo nemuset uvádět osobní údaje o majiteli domény. V praxi to znamená, že je potřeba aktualizovat své záložky v prohlížeči, a zvyknout si navštěvovat trochu jinou adresu, která se typicky mění v koncovce.

Například SledujSerialy nejsou se změnami adres výjimkou a fungovaly dříve na doménách s koncovkou .sk, poté .to až na dnešní sledujserialy.io, která se také může časem změnit.

Stejně tak nefungují žádné jiné koncovky typu .cz, .sk nebo .com. Všechny tyto adresy by byly chybné a zobrazily chybu nebo jiné weby.

Při napsání adresy webu ručně také zkontrolujte překlepy, které by také znamenaly chybu.

SledujSerialy může být blokován bezpečnostním software

Bezpečnostní software na našem počítači nás chrání před viry a útoky. Obecně vzato ho velmi potřebujeme, ale také se může stát, že jako hrozbu vyhodnotí něco, do hrozba není.

To se často může stávat právě webům typu Sledujserialy, které nabízejí streamovaný obsah zdarma.

Zabezpečovací software je vyhodnotí jako rizikové a začne přístupy na ně blokovat.

V praxi to vypadá tak, že pro vás vypadá web nedostupný a že se nijak neotevře, přestože je na vině právě zabezpečovací software, který vás na stránky nepustí.

S tímto se obecně mohou setkávat všechny služby podobného zaměření jako Bombuj, FreeFilm a další. Naopak služby jako Netflix, HBO Max a další oficiální se s tímto zabývat nemusí.

Řešením je přidat do výjimek adresu webu, ke kterému se chcete připojit.

Tady najdete návody, jak na to, přímo na oficiálních webech nejpoužívanějších bezpečnostních programů:

Nejste v zahraničí nebo nepoužíváte VPN?

Vaše IP adresa odhaluje vaši přibližnou polohu. Některé weby mohou podle vaší polohy zablokovat přístup.

Typicky mohou například české weby povolovat přístupy pouze z České republiky, nebo blokovat některé specifické státy.

Důvodů, proč se toto může dít, je více, ale podstatné je s tím někdy počítat.

Pokud jste na dovolené nebo využíváte VPN, které může maskovat vaši polohu (respektive se vlastně tváříte, že jste úplně jinde, než jste), mohou některé weby přestat fungovat.

Řešení je pak VPN vypnout, případně jako polohu zvolit Českou republiku.

Pozor na blokátory reklam

Weby typu SledujSerialy a další vydělávají zobrazováním reklamy. Každý uživatel, který nevidí reklamy, logicky nic nevydělá.

Proto tyto weby mohou aktivně blokovat uživatele, u kterých detekují rozšíření v prohlížeči, které blokuje reklamy.

Často to funguje tak, že sice samotným webem můžete procházet bez omezení, ale nelze spouštět videa.

O tom, že máte zapnutý blokátor reklamy, vás upozorní samotný web, a typicky pro spuštění čehokoliv je nutné tyto blokátory vypnout a smířit se s reklamou.

SledujSerialy.io má výpadek a je potřeba vyčkat

Zatímco s předchozími body jsme mohli něco udělat, pokud web prostě spadne, je potřeba vyčkat. Důvodů k pádu webů je celá řada, může jít o technickou závadu, přetížení nebo hackerský útok.

V tomto případě nelze nikdy ani vyloučit to, že se na SledujSerialy zaměřilo nějaké studio nebo asociace, a že jde o vážnější problém nebo i trvalé uzavření služby.

Tak či onak je potřeba vyčkat, než se vše zase zprovozní, nebo se dozvíme nějaké nové informace o tom, jestli služba začne zase fungovat. Že jde o výpadek nejen na vašem zařízení poznáte podle hlášení ostatních uživatelů, ale i negativní kontroly, kterou najdete na této stránce.

Více informací se můžete dozvědět na sociálních profilech SledujSerialy:

Kde sledovat seriály, když SledujSerialy.io nefunguje

Webů typu SledujSerialy existuje více, takže najít krátkodobou alternativu, než web začne zase fungovat, není tak složité.

Zde najdete odkazy na recenze podobně zaměřených služeb, ze kterých si můžete vybrat, která vám bude nejvíce vyhovovat:

Recenzi Bombuj.si najdete zde Recenzi Kukaj.to najdete zde Recenzi Filmplanet.to najdete zde Recenzi Playfilm.to si přečtete zde
SledujSerialy.io
  • Celkové hodnocení
4.4

SledujSerialy.io

SledujSerialy.io je internetová služba, která nabízí online sledování seriálů zdarma.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
4.45 (11 hodnocení)

Podobné

9 komentářů

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky