Streamy

FreeFilm.to nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje FreeFilm.to? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů

FreeFilm.to - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Výše můžete vidět nahlášené výpadky online streamovací služby FreeFilm.to, která dříve nabízela filmy ke sledování zdarma.

FreeFilmy nefungují od poloviny listopadu 2021 a velmi pravděpodobně nebudou fungovat v brzké době. I tak ale můžete výpadek nahlásit, případně do komentářů vespod stránky nabídnou alternativy, se kterými jste spokojeni, a které by mohli využít i další uživatelé.

Rychlá kontrola dostupnosti FreeFilm.to

Normálně byste si zde mohli zkontrolovat funkčnost webu FreeFilm.to, ale vzhledem k tomu, že jsou stránky zcela nefunkční, tak zde tato možnost není, protože je vlastně zbytečná.

Pokud se někdy znovu stránky FreeFilm.to rozběhnou, možnost kontroly webu sem přidáme, aby tato stránka fungovala jako komplexní možnost nahlásit nefunkční web, nebo si snadno zkontrolovat.

Proč nefunguje FreeFilm.to?

FreeFilm.to a sesterský web FreeSerial.to byly jedny z nejúspěšnějších webů u nás, které nabízely filmy a seriály zdarma ke sledování.

To ale také znamená, že se podobné služby mohou celkem snadno dostat do hledáčku typicky studií, které se o filmovou a seriálovou tvorbu starají, a samozřejmě nejsou rádi, když někdo jejich obsah nabízí zdarma, případně oficiálních placených streamovacích stanic typu Netflix, HBO MAX a podobných, které za možnost obsah nabízet divákům platí majitelům autorských práv, tedy typicky právě studiím.

Právě žaloby v polovině listopadu 2021 ze strany filmových asociací MPA (Motion Picture Association)ACE (Alliance for Creativity and Entertainment), které sdružují filmová studia.

Tyto asociace podaly v Kalifornii žalobu na řadu webů po celém světě, které fungovaly na stejném principu jako právě FreeFilm.to.

Je otázka, jestli by tato žaloba byla vymahatelná u nás, protože i naše soudy v rozsudku s podobně zaměřeným webem daly toto rozhodnutí:

…jednotlivá autorská díla byla umístěna na jiných serverech, přičemž na webové stránky www.sledujemefilmy.cz a www.sledujuserialy.cz byly umisťovány pouze tzv. embedované odkazy na díla zveřejněna a uložena na jiných internetových serverech.

Přesné podrobnosti, proč tedy FreeFilmy ukončily činnost, nejsou známé.

Možné je, že provozovatelé se s žalobci dohodli a prostě ukončili činnost. Možná také stránky uzavřeli zcela preventivně, aby žalobci měli menší motivaci po provozovatelích něco vymáhat, když už samotný web ani nefunguje.

Kdy začne FreeFilm znovu fungovat?

Vzhledem k výše zmíněným okolnostem je extrémně nepravděpodobné, že by web FreeFilm.to začal kdy znovu fungovat, a pokud ano, tak ne v dohledné době.

Je možné že celou službu někdo odkoupí nebo obnoví v původní podobě, ale jde čistě o spekulace.

Pokud se někdy FreeFilm a FreeSerial obnoví, upravíme i tuto stránku, aby fungovala jako možnosti fi funkčnost zkontrolovat a případně nahlašovat krátkodobé výpadky.

Kde sledovat filmy, když FreeFilm.to nefunguje

Když FreeFilm a FreeSerial nefungují, asi hledáte alternativu, kde se na filmy a seriály zdarma dívat.

Využít můžete recenzí na nejpoužívanější weby stejného zaměření u nás:

FreeFilm.to
  • Celkové hodnocení
4

FreeFilm.to

FreeFilm.to je dnes nefunkční služba, která nabízela online streamování filmů zdarma.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
4.6 (5 hodnocení)

Podobné

1 komentář

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky