Streamy

Netflix nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje Netflix? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů

Netflix - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu výše se můžete podívat na hlášené chyby ostatních uživatelů streamovací služby Netflix.

Pokud se sami setkáváte s chybami nebo výpadky, můžete Netflix nahlásit kliknutím na tlačítko nad grafem. Tímto pomůžete i dalším uživatelům, kteří budou vědět, že jde o chybu na straně Netflixu, a na opravu je tedy potřeba počkat.

Níže pak najdete možné důvody i řešení, pokud je chyba někde na vašem zařízení a je opravitelná.

Pokud se setkáváte se specifickými problémy, můžete je popsat níže do komentářů, kdy se někdo mohl se stejnou chybou také setkat, a zná způsob opravy.

Rychlá kontrola dostupnosti Netflix.com

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.netflix.com/cz/“.

Kontrola probíhá tak, že se pokusíme spojit s webem Netflix.com. Pokud se nám to podaří úspěšně a během časového limitu, dopadne kontrola úspěšně, což se dozvíte zezelenáním tlačítka.

Pokud naopak web z nějakého důvodu nefunguje nebo spojení trvalo moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně a tlačítko zčervená.

Je také potřeba říci, že kontrolujeme pouze spojení s webem, tedy ne jiné funkce nebo aplikace.

Pokud tedy například web jako takový funguje, ale nejde například přehrát videa, jde o jasný výpadek, ale kontrola by v tomto případě dopadla úspěšně. V takovém případě prosíme nahlaste výpadek nahoře na této stránce nebo chybu popište v komentářích.

To pak pomůže i dalším uživatelům, kteří se nebudou pokoušet opravovat problémy na svém zařízení, ale budou vědět, že chyba není na jejich straně.

Jak opravit možné problémy s Netflixem

Netflix je největší streamovací služba na světě, ale i přes svoji velikost se jako jiné služby také sem tam setkáme s výpadkem nebo že prostě něco nefunguje.

Podíváme se na možné příčiny, protože někdy není chyba nutně na straně Netflixu, ale na našem zařízení, což také znamená, že tento problém lze často vyřešit, aby vše zase fungovalo.

Něco nefunguje nebo nejde přehrát? Vyzkoušejte Netflix na více zařízení

Netflix můžeme používat na počítači, tabletu, mobilu, ale i třeba jako aplikaci v chytrých televizích. To ale také znamená, že je potřeba spravovat poměrně hodně aplikací, a sem tam nějaká nefunguje naprosto plynule.

Pokud vám cokoliv nefunguje, typicky přehrání nějakého videa, vyzkoušejte Netflix i na jiném zařízení. Jestli se třeba setkáváte s problémy v TV, zkuste něco spustit na počítači.

Takto celkem rychle přijdeme na to, jestli je problém opravdu na straně Netflixu, což by znamenalo, že služba nefunguje ani na jednom zařízení, nebo jde o nějakou chybu pouze na onom zařízení, na kterém se s chybou setkáváme.

Netflix v TV je poměrně citlivý na změny sítě

Pokud používáte Netflix v televizi, můžeme se setkat s nefungující službou, pokud změníme způsob, jakým se připojujeme k internetu.

Samotná aplikace pak může fungovat při procházení, ale při pokusu o spuštění se setkáme s chybovou hláškou.

Pokud se něco podobného stane, aplikaci Netflix zkuste vypnout a zase zapnout, případně můžete vypnout a zapnout celou televizi.

Ze zkušenosti může pomoci i vypojení a zapojení televize z elektrické sítě.

Překlepy v adrese Netflix.com nebo špatná koncovka domény

Netflix funguje v řadě zemí, ale všude na adrese Netflix.com, která je přeložena do jazyka, který je možné měnit v nastavení.

Všechny jiné domény jsou chybné, stejně jako koncovky typu .cz, .eu, .sk a další. Tedy pouze a jenom .com je správně.

Tato verze je pak přeložena do jazyku v nastavení, podobně jako to má Facebook, Twitter, Instagram a mnoho dalších.

Blokace na věřených wi-fi nebo v zaměstnání

Veřejné wi-fi sítě mohou blokovat streamování obsahu, aby nebyly přetížené, případně prostě nejsou dostatečně rychlé, aby na nich šla videa spustit.

I zaměstnavatel může na pracovních zařízeních a sítích blokovat různé weby a služby, tedy i Netflix.

V obou případech je potřeba využít vlastního zařízení a své vlastní sítě, tedy typicky mobilních dat.

Netflix se potýká s výpadky a je potřeba počkat na opravu

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, je velmi pravděpodobné, že Netflix prostě nefunguje. V tomto případě nic moc nejde dělat a je potřeba počkat, až služba zase fungovat začne.

Jak dlouho je pak nejisté a záleží, o jak zásadní výpadek jde a jak rychle bude možné vše opravit.

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na samotný Netflix a jeho profily na dalších sociálních sítích, kde můžete zjistit více informací o aktuálním výpadku a obvykle i předběžný čas opravy.

Netflix na Twitteru

Zde se můžete podívat na poslední příspěvky na Twitteru společnosti Netflix. Pokud se Netflix potýká se známějším výpadkem, velmi pravděpodobně tyto informace uvidíte právě na Twitteru.

Netflix
  • Celkové hodnocení
4.7

Netflix

Netflix je streamovací služba nabízející filmy, seriály, dokumenty či reality show. Funguje na bázi měsíčního poplatku, kdy je po zaplacení možné si veškerý obsah přehrát zdarma.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
4.5 (6 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky