Podobné

32 komentářů

 1. Mě také nefunguje FB.Neustále mě vipínají.Jeden den jde,pote co nekoho olajkuji v dobrém,tak netrvá ani půl hoďky a jsem vyplý.Opravy se člověk nedočká,protože tam na to všichni serou,ale běda jak zveřejníte nejakou erotickou fotku nebo něco podobného,tak to jste ihnet zablokovaní.Na to jsou experti,to je okamžitě.

 2. Od včera stále stejný problém .
  Nelze ověřit pomoci hesla – nepřijde ani sms a ani na whatsapp :( fakt nepříjemný pocit , nepřihlásit se na svůj účet . Kor , když v mém okolí to většině jde 🙏🏼

   1. Mě také facebook stále nejede. Myslím, že jsem to zadrbal tím, že jsem při tom výpadku reflektoval na hlášku, že „zadávám špatné heslo“. POužívám totiž uložiště hesel od google a tak jsem si myslel, že to nějak zahaprovalo a to uložené heslo se smazalo, nebo se tam vrátilo staré atp. Takže jsem zadal, že chci změnit heslo. To jsem přepsal. No a bohužel, protože mě google vyzval, ať aktualizuji při zadávání nového hesla to heslo, tak jsem to potvrdil. Jenomže to staré heslo jsem zapomněl, protože jsem už byl pohodlný si ho pamatovat. Díky právě tomu doplňování od google. Kdyby se neměnilo, tak by to nebyl problém, ale když se občas mění tak si ty hesla fakt nepamatuju. A používat všude stejné nemůžu, protože při napadení by mi vybrakovali všechno. No a tím, že jsem zadal nové heslo, a to staré si nepamatuji, tak možná kdybych si vzpomněl na to staré a to zadal, tak by se to rozjelo. Takto ale nové heslo nefunguje, staré neznám a mechanismum na obnovu hesla u facebooku nefunguje. Když jej chci použít, tak mi to nabídne pouze variantu mailu. Ten zadám a má mi na něj přijít do několika minut odkaz s kódem na obnovu hesla. Ještě předevčírem mi tyto odkazy s kódem chodily. Byly však nefunkční, protože jak už tady někdo psal, byl tam kód pokaždé stejný. COž je blbost. Kód musí být z principu pokaždé jiný. Takže už z toh bylo vidět, že jim to nefunguje. A když jsem klikl na přímý odkaz v mailu, tak mě to hodilo jen tam kde jsem před tím zadával požadavek na nový kód. Takže to bylo v kruhu. A když jsem kód do políčka zadal, tak mi to nahlásilo, že ten kód není správný. No a od včerejška už mi nechodí maily od facebooku vůbec. Myslím ty nefunkční pro obnovu hesla. Takže je to zapinkané úplně. Zkoušel jsem i různé prohlížeče a nepomáhá to. Tak nevím. Naštěstí se mi nějak podařilo rozchodit facebook v mobilu. Tam byl taky problém, ale už to nějak funguje. Nevím ale jestli pod starým heslem nebo pod novým. Bojím se do toho šťárat, aby se mi to nepokazilo úplně i tam. Hledal jsem, kde bych odtamtud vytáhl heslo, ale nepřišel jsem na žádnou možnost. Zůstalo to totiž ještě asi přihlášeno v době, než jsem přepsal to heslo v google. Teď ale je to v google už přepsáno, takže když se odhlásím a znovu se budu chtít přihlásit, tak to asi nepůjde…. Tak to sem tam testuji na počítači a s výsledkem jak uvádím výše.

 3. Mám stejný problém, nemohu se přihlásit, totéž s heslem, pošlou mi na mail kód, několikrát stále stejné číslo, po vložení, hlásí, že je špatné.

  1. Naprosto stejný problém, zaslané heslo – šestimístné číslo, posílají stále stejné, po zadání pro vložení bezpečnostního kodu mi to napíše, že je špatné a nepustí mě to dál…už to takhle nefunguje od večera 5.3.24

   1. Mám to stejně. Je ale dobře vědět, že v tom nejsem sám. Tak snad to výhledově opraví.

  2. Mám.stejny problém, na mail.mi žádný potvrzovací kód nepřijde a hlásí mi že moje mailova adresa k FB není přidána, není nalezena….přitom mi na můj mail chodí upomínky z FB o komentování mých příspěvků a celkové statistiky….myslíte, že to někdy bude fungovat? Nejde mi to ani na PC, ani na mobilu….

 4. Dřívější Facebook byl supr.. To by se takové věci,, výpadky. Atd.. nemohly stát,, teď u…. mety.. Pořád.. Katastrofa… A nikdo nic s tím nedělá,,, , u mety… Proč to nemohlo zůstat tak jak bylo.. Lidi byli spokojení… Jsem zvědavá, kdy to začne jít zase normálně, bez toho, aby to po nad chtělo.. Přihlásit… Uložit heslo atd… Děs,běs,,,

  1. Přesně tak, a zkoušela jsem i změnu hesla a to mi pak ukáže, že nastala nějaká chyba, a heslo mi nejde ani změnit.

   1. Mám stejný problém, nemohu se přihlásit, totéž s heslem, pošlou mi na mail kód, několikrát stále stejné číslo, po vložení, hlásí, že je špatné.

 5. Od včerejška se nemůžu dostat na fb, mám dvoufázové ověření a kód zpět od Facebooku mi doteď nepřišel.. Zkoušel jsem všechno, nemá někdo taky takový problém?

   1. Mne také ne, je to výpadek na straně FB určitě. Musíme být trpěliví.

   2. Také mi to nejde. Facebook se sám odhlásil a nejde se znovu přihlásit. Ukazuje mi to špatné heslo. Když chci změnu hesla tak mi nepřijde ani SMS.

   3. Samo se to odhlásilo a prostě to nejde . Ani přihlásit nebo si změnit heslo.

 6. Nejde mě číst správy na facebooku mesengeru, ještě předevčírem mě to funkovalo normálně. Na hlavní stránce facebooku můžu naprosto normálně funkovat,, ale v četech mě nejde abych pravdu řekl vůbec číst zprávy normálním způsobem, kterým sem byl zviklí si číst zprávy. Nemůžu vůbec si procházet zprávy na chatu, a to ať v soukromích konverzacích tak i ve skupinových konverzací v chatových skupinách. A všechno ostatní funkuje krom četů a tak dále.

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky