Hry

Brawl Stars nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Brawl Stars nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Brawl Stars - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Brawl Stars, což je strategická MOBA a hrdinská střílečka hraná z pohledu třetí osoby od společnosti Supercell. Hra je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS.

Supercell vydal i další hry jako Clash of Clans, Clash Royale nebo dnes již starší Boom BeachHay Day. Pokud se jedna hra potýká s výpadky, je možné, že se s problémy setkávají i hry další.

Pokud se setkáváte s výpadky Brawl Stars, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Brawl Stars

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://supercell.com/en/games/brawlstars/„, kde Brawl Stars najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Brawl Stars. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Brawl Stars

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Brawl Stars a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Brawl Stars na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed hry Brawl Stars. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Odkazy ke stažení Brawl Stars

Nefungující hru bude možná potřeba přeinstalovat. Tady najdete odkazy ke stažení pro Android a iOS:

Brawl Stars pro Android stáhnete zde Brawl Stars pro iOS stáhnete zde

Co dělat, když nefunguje Brawl Stars?

Zkontrolujte aktuální výpadky ostatních hráčů

Když se Brawl Stars potýká s výpadkem, snadno to typicky zjistíte nahlášenými výpadky dalších hráčů. O těch se dozvíte v horní části této stránky, kde najdete graf s aktuálními hlášeními dalších hráčů, ale i možností sami nahlásit nefunkční hru nebo nějaký problém.

Neprobíhá aktualizace nebo údržba?

Populární mobilní hry se jsou často aktualizovány nebo probíhá údržba. O té se dozvíte hned, jak aplikaci spustíte, obvykle také s přesným časem toho, jak dlouho ještě bude trvat.

Jde o relativně standardní plánované odstávky hry, které obvykle trvají v řádu desítek minut. V takovém případě je potřeba vyčkat, až údržba skončí, a vy budete moci naskočit do další hry.

Restartujte svůj mobilní telefon nebo aplikaci

Většina problémů jde vyřešit restartováním hry, nebo zařízení, na kterém hrajete. Často se vyřeší různé problémy s připojením, chyby nebo cokoliv dalšího.

Jde o snadný a rychlý způsob, jak nefunkční hru Brawl Stars opravit a vyřešit různé problémy.

Nejdříve tedy aplikaci zavřete a znovu otevřete. Pokud to nepomůže, restartujte telefon.

Hru přeinstalujte

Brawl Stars je možná poškozený tak, že je potřeba kompletně hru přeinstalovat. Je to otrava, ale mnohdy je to rychlejší, než komplikovaně řešit nějaké chyby a dohledávat řešení na internetu, což může vést i k instalaci nějakého malwaru, který „zaručeně vyřeší“ náš nefunkční software.

Aktualizujte aplikaci i veškerý software

Hra možná nefunguje proto, že vyšla aktualizace, kterou jste zatím nenainstalovali. Udržujte hru vždy aktuální, stejně jako software a celý operační systém na vašem telefonu.

Brawl Stars
  • Celkové hodnocení
3.8

Brawl Stars

Brawl Stars je MOBA a hrdinská střílečka hraná z pohledu třetí osoby, kterou vyvinula a vydala finská herní společnost Supercell.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

1 komentář

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky