Hry

Clash of Clans nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Clash of Clans nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Clash of Clans - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Clash of Clans, což je strategická mobilní hra od společnosti Supercell. Hra je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS.

Supercell vydal i další hry jako Clash Royale, Brawl Stars, nebo dnes již starší Boom BeachHay Day. Pokud se jedna hra potýká s výpadky, je možné, že se s problémy setkávají i hry další.

Pokud se setkáváte s výpadky Clash of Clans, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Clash of Clans

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://supercell.com/en/games/clashofclans/„, kde Clash of Clans najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Clash of Clans. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Clash of Clans

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Clash of Clans a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Clash of Clans na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed hry Clash of Clans. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Odkazy ke stažení Clash of Clans

Nefungující hru bude možná potřeba přeinstalovat. Tady najdete odkazy ke stažení pro Android a iOS:

Co dělat, když nefunguje Clash of Clans?

Zkontrolujte aktuální výpadky ostatních hráčů

Když se Clash of Clans potýká s výpadkem, snadno to typicky zjistíte nahlášenými výpadky dalších hráčů. O těch se dozvíte v horní části této stránky, kde najdete graf s aktuálními hlášeními dalších hráčů, ale i možností sami nahlásit nefunkční hru nebo nějaký problém.

Neprobíhá aktualizace nebo údržba?

Populární mobilní hry se jsou často aktualizovány nebo probíhá údržba. O té se dozvíte hned, jak aplikaci spustíte, obvykle také s přesným časem toho, jak dlouho ještě bude trvat.

Jde o relativně standardní plánované odstávky hry, které obvykle trvají v řádu desítek minut. V takovém případě je potřeba vyčkat, až údržba skončí, a vy budete moci naskočit do další hry.

Restartujte svůj mobilní telefon nebo aplikaci

Většina problémů jde vyřešit restartováním hry, nebo zařízení, na kterém hrajete. Často se vyřeší různé problémy s připojením, chyby nebo cokoliv dalšího.

Jde o snadný a rychlý způsob, jak nefunkční hru Clash of Clans opravit a vyřešit různé problémy.

Nejdříve tedy aplikaci zavřete a znovu otevřete. Pokud to nepomůže, restartujte telefon.

Hru přeinstalujte

Clash of Clans je možná poškozený tak, že je potřeba kompletně hru přeinstalovat. Je to otrava, ale mnohdy je to rychlejší, než komplikovaně řešit nějaké chyby a dohledávat řešení na internetu, což může vést i k instalaci nějakého malwaru, který „zaručeně vyřeší“ náš nefunkční software.

Aktualizujte aplikaci i veškerý software

Hra možná nefunguje proto, že vyšla aktualizace, kterou jste zatím nenainstalovali. Udržujte hru vždy aktuální, stejně jako software a celý operační systém na vašem telefonu.

Clash of Clans
  • Celkové hodnocení
4.5

Clash of Clans

Clash of Clans je strategická mobilní hra od společnosti Supercell

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky