Hry

Candy Crush Jelly Saga nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Candy Crush Jelly Saga nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Candy Crush Jelly Saga - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Graf výše zobrazuje v reálném čase výpadky a problémy, které nahlásili ostatní hráči, se hrou Candy Crush Jelly Saga, což je logická hra od společnosti King, kterou si lze zahrát na telefonech s Android, iOS, ale také v PC v prohlížeči na Facebooku nebo samostatné aplikaci.

V principu jde o velmi podobnou hru, jakou je známější Candy Crush Saga, ale najdete zde nové principy a postupy, a jde o příjemné osvěžení, zvlášť když už se setkáváte pouze s velmi náročnými levely, a chcete si spíše odpočinout a užít si častějších výher jednotlivých úrovní.

Navíc díky tomu, že jde v principu o velmi podobné hry, můžete hrát her více najednou, a máte tedy i více pokusů na dokončení nějakého levelu. Pokud se v jedné hře setkáváte s obzvlášť frustrující úrovní, nemusíte hrát jen tu, ale snadno přeskočíte do jiné hry, kde hrajete level jiný. Kromě zmíněné a nejznámější Candy Crush Sagy jde i o Candy Crush Soda Saga nebo Candy Crush Friends Saga. V praxi tak můžete hrát souběžně 4 hry, u které se počet pokusů také souběžně doplňuje.

Pokud se setkáváte s výpadky Candy Crush Jelly Saga, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Candy Crush Jelly Saga

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.king.com/game/candycrushjelly„, kde Candy Crush Jelly Saga najdete i s odkazy ke hraní a návody, jak případně přenést váš postup z jednoho zařízení na jiné.

Kontrola simuluje načtení webu Candy Crush Jelly Saga. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Candy Crush Jelly Saga

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Candy Crush Jelly Saga a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Candy Crush Jelly Saga na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed hry Candy Crush Jelly Saga. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Odkazy ke stažení Candy Crush Jelly Saga na Android a iOS

Nefungující hru bude možná potřeba přeinstalovat. Tady najdete odkazy ke stažení pro Android a iOS:

Candy Crush Jelly Saga pro Android stáhnete zde Candy Crush Jelly Saga pro iOS stáhnete zde

Více odkazů ke stažení pro Windows najdete přímo na oficiálním webu king.com.

Co dělat, když nefunguje Candy Crush Jelly Saga?

Podívejte se na zkušenosti ostatních hráčů

Jestli Candy Crush Jelly Saga nebo jakákoliv jiná hra nefunguje, nejlepší je se jako první podívat, jestli se s problémy setkávají i ostatní hráči. To se snadno dozvíte přímo v horní části této stránky (kam se rychle dostanete i kliknutím sem), kde uvidíte graf s nahlášenými problémy. Nad grafem také najdete tlačítko, kterým můžete sami problém nahlásit.

Graf je aktualizován v reálném čase a pokud v něm uvidíte více problémů se hrou, na vině pravděpodobně nebude vaše zařízení, ale nějaký výpadek na straně provozovatele. A v takovém případě je nejlepší vyčkat, až problém vyřeší.

Může probíhat aktualizace a s ní spojená údržba

Pokud vyjde nějaký opravný nebo content patch, často se pak setkáte s tím, že je hra na chvíli nedostupná. Stát se to může ale i během různých jiných situací.

Znovu v takovém případě platí, že bude potřeba vyčkat, až údržba skončí, a na vašem zařízení je vše v pořádku.

Restartujte svůj mobilní telefon, PC nebo aplikaci

Restartování aplikace se hrou, v horším případě pak i celý telefon nebo PC, jsou jedny z nejčastějších a nejúčinnějších způsobů opravy hry Candy Crush Jelly Saga.

Vyřeší se různé softwarové chyby, zaseknuté paměti nebo cokoliv dalšího. Restart aplikace nebo zařízení je navíc obvykle otázka desítek sekund, maximálně pár minut, a jde o velmi snadný způsob opravy prakticky jakéhokoliv softwaru, který se někdy prostě může takříkajíc zaseknout.

Hru přeinstalujte

Hra Candy Crush Jelly Saga je možná poškozená tak, že je potřeba kompletně jí přeinstalovat. Je to otrava, ale mnohdy je to rychlejší, než komplikovaně řešit nějaké chyby a dohledávat řešení na internetu, což může vést i k instalaci nějakého malwaru, který „zaručeně vyřeší“ náš nefunkční software.

Aktualizujte aplikaci i veškerý software

Hra možná nefunguje proto, že vyšla aktualizace, kterou jste zatím nenainstalovali. Udržujte hru vždy aktuální, stejně jako software a celý operační systém na vašem telefonu nebo PC (nebo jakémkoliv dalším zařízení, které vlastníte).

Candy Crush Jelly Saga
  • Celkové hodnocení
4.2

Candy Crush Jelly Saga

Candy Crush Jelly Saga je logická hra od společnosti King pro mobilní telefony s Android a iOS, ale lze hrát i na PC v internetovém prohlížeči nebo samostatné aplikaci.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
1 (1 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky