Hry

Candy Crush Saga nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Candy Crush Saga nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Candy Crush Saga - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Candy Crush Saga, což je logická hra od společnosti King. Hra je primárně určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS, ale lze hrát i na PC v prohlížeči, na Facebooku nebo si lze stáhnout samostatnou aplikaci.

Výpadky hry Candy Crush Saga, ať jde o přihlášení, spouštění, nenadálé výpadky, záseky nebo cokoliv dalšího, můžete nahlásit tlačítkem nad grafem. Nahlášení výpadku nebo chyby pomůže i dalším hráčům zjistit, jestli se jejich výpadky dějí jen jim, nebo se s nimi setkávají i ostatní.

Podrobnější chyby můžete popsat pod níže do komentářů, kde mohou hráči pomoci problém vyřešit, případně sami můžete popsat, jak se vám podařilo výpadek, problém nebo cokoliv jiného opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Candy Crush Saga

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.king.com/game/candycrush„, kde Candy Crush Saga najdete i s odkazy ke hraní a návody, jak případně přenést váš postup z jednoho zařízení na jiné.

Kontrola simuluje načtení webu Candy Crush Saga. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s chybou v optimalizaci hry, tak tato kontrola není úplně vhodná.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Candy Crush Saga

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Candy Crush Saga a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Candy Crush Saga na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed hry Candy Crush Saga. Pokud se bude hra potýkat kdekoliv s výpadky, nejspíše se to dozvíte právě zde:

Odkazy ke stažení Candy Crush Saga na Android a iOS

Nefungující hru bude možná potřeba přeinstalovat. Tady najdete odkazy ke stažení pro Android a iOS:

Více odkazů ke stažení pro Windows najdete přímo na oficiálním webu king.com.

Co dělat, když nefunguje Candy Crush Saga?

Podívejte se na zkušenosti ostatních hráčů

Jestli Candy Crush Saga nebo jakákoliv jiná hra nefunguje, nejlepší je se jako první podívat, jestli se s problémy setkávají i ostatní hráči. To se snadno dozvíte přímo v horní části této stránky (kam se rychle dostanete i kliknutím sem), kde uvidíte graf s nahlášenými problémy. Nad grafem také najdete tlačítko, kterým můžete sami problém nahlásit.

Graf je aktualizován v reálném čase a pokud v něm uvidíte více problémů se hrou, na vině pravděpodobně nebude vaše zařízení, ale nějaký výpadek na straně provozovatele. A v takovém případě je nejlepší vyčkat, až problém vyřeší.

Může probíhat aktualizace a s ní spojená údržba

Pokud vyjde nějaký opravný nebo content patch, často se pak setkáte s tím, že je hra na chvíli nedostupná. Stát se to může ale i během různých jiných situací.

Znovu v takovém případě platí, že bude potřeba vyčkat, až údržba skončí, a na vašem zařízení je vše v pořádku.

Restartujte svůj mobilní telefon, PC nebo aplikaci

Restartování aplikace se hrou, v horším případě pak i celý telefon nebo PC, jsou jedny z nejčastějších a nejúčinnějších způsobů opravy hry Candy Crush Saga.

Vyřeší se různé softwarové chyby, zaseknuté paměti nebo cokoliv dalšího. Restart aplikace nebo zařízení je navíc obvykle otázka desítek sekund, maximálně pár minut, a jde o velmi snadný způsob opravy prakticky jakéhokoliv softwaru, který se někdy prostě může takříkajíc zaseknout.

Hru přeinstalujte

Candy Crush Saga je možná poškozený tak, že je potřeba kompletně hru přeinstalovat. Je to otrava, ale mnohdy je to rychlejší, než komplikovaně řešit nějaké chyby a dohledávat řešení na internetu, což může vést i k instalaci nějakého malwaru, který „zaručeně vyřeší“ náš nefunkční software.

Aktualizujte aplikaci i veškerý software

Hra možná nefunguje proto, že vyšla aktualizace, kterou jste zatím nenainstalovali. Udržujte hru vždy aktuální, stejně jako software a celý operační systém na vašem telefonu.

Candy Crush Saga
  • Celkové hodnocení
4.7

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga logická hra od společnosti King pro mobilní telefony s Android a iOS, ale lze hrát i na PC v internetovém prohlížeči nebo samostatné aplikaci.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky