AplikaceHryWeby

Epic Games Store nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Epic Games Store nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Epic Games Store - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Graf výše zobrazuje v reálném čase výpadky a problémy, které nahlásili ostatní uživatelé služby Epic Games Store. Epic Games je společnost, která stojí například za herní sérií Gears of War, Unreal (včetně Unreal Engine), online hrou Fortnite, ale také za Epic Games Store, tedy online herní distribuční a spouštěcí platformou.

Pokud se setkáváte s výpadky Epic Games Store, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti Epic Games Store

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://store.epicgames.com/en-US/„, kde Epic Games Store najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Epic Games Store, ovšem ne aplikaci. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne dalších funkcí. Jestli tedy například web funguje, ale nejde se vám přihlásit nebo v klientu spustit nějakou hru, je tento způsob ověření celkem nevhodný.

Základní řešení s výpadky Epic Games Store

Pokud máte problémy s Epic Games Store, existuje několik základních řešení, která můžete vyzkoušet. V této části najdete návod k řešení některých běžných problémů.

Restartování aplikace

Pokud se vám nedaří spustit aplikaci Epic Games Store, může pomoci jednoduché restartování aplikace. Zavřete aplikaci a znovu ji spusťte. Pokud to nepomůže, zkuste restartovat počítač a znovu spusťte aplikaci.

Kontrola internetového připojení

Problémy s internetovým připojením mohou způsobit, že se aplikace Epic Games Store nebude spouštět nebo bude fungovat pomalu. Pokud máte problémy s připojením, zkuste resetovat modem nebo router. Pokud to nepomůže, kontaktujte svého poskytovatele internetového připojení.

Vypnutí antivirového softwaru

Některé antivirové programy mohou blokovat aplikaci Epic Games Store. Pokud máte problémy s aplikací, zkuste vypnout antivirový program a znovu spusťte aplikaci. Pokud to pomůže, můžete nastavit výjimku pro aplikaci Epic Games Store v nastavení antivirového programu.

Reinstalace Epic Games Store

Pokud se vám nepodaří vyřešit problém s aplikací Epic Games Store pomocí jednoduchých řešení, můžete zkusit reinstalovat aplikaci. Odinstalujte aplikaci a poté ji znovu nainstalujte. Pokud máte problémy s instalací, můžete zkusit stáhnout nejnovější verzi aplikace z oficiálních stránek Epic Games Store.

Podpora Epic Games

Pokud máte problémy s Epic Games Store, můžete se obrátit na podporu Epic Games. Existuje několik způsobů, jak kontaktovat tuto podporu.

Support

Jedním z nejrychlejších způsobů, jak se dostat do kontaktu s podporou Epic Games, je stránka s oficiální podporou, kde můžete vyplnit ticket, nebo se podívat na fóra, kde nejspíše uvidíte i informace o výpadcích.

Twitter/X

Další možností, jak kontaktovat podporu Epic Games, je prostřednictvím Twitteru. Epic Games má oficiální účet na Twitteru, kde můžete zveřejnit svůj problém a požádat o pomoc. Operátoři podpory Epic Games pravidelně kontrolují tento účet a snaží se odpovědět na co nejvíce dotazů.

Na Twitteru se také nejspíše dozvíte všechny informace o aktuálních výpadcích.

Shrnutí

Pokud máte problémy s Epic Games Store, existuje několik způsobů, jak kontaktovat podporu Epic Games. Můžete použít Live Chat na webových stránkách Epic Games, poslat e-mail na adresu podpory Epic Games nebo se obrátit na oficiální účet Epic Games na Twitteru. Pokuste se co nejvíce popsat svůj problém a poskytnout veškeré potřebné informace, aby operátor podpory mohl rychle a efektivně vyřešit váš problém.

Komunitní fóra a zdroje

Když se setkáte s výpadkem Epic Games Store, můžete se obrátit na různé zdroje, kde najdete informace o stavu služby a řešení problémů. Níže jsou uvedeny některé z těchto zdrojů:

1. Oficiální webové stránky Epic Games

Oficiální webové stránky Epic Games jsou nejlepším zdrojem informací o stavu služby. Na této stránce naleznete aktuální stav služby a případné oznámení o výpadcích. Pokud je služba mimo provoz, zobrazí se zpráva „výpadek“ a bude uveden časový rámec, kdy by měla být služba obnovena.

2. Komunitní fóra

Komunitní fóra jsou dalším zdrojem informací o výpadcích a řešení problémů. Zde můžete najít příspěvky od ostatních uživatelů, kteří se potýkají se stejnými problémy. Můžete také položit otázku a požádat o radu od zkušenějších uživatelů.

3. Downalarm.cz

Zkontrolovat můžete graf v horní části této stránky, kde uvidíte nahlášené výpadky ostatních uživatelů. Pokud je výpadků nahlášeno více, pravděpodobně se nejedná o chybu na vašem zařízení, ale o výpadek služby, kterou musí opravit provozovatel Epic Games.

Epic Games Store
  • Celkové hodnocení
4.6

Epic Games Store

Epic Games Store je online herní distribuční a spouštěcí platforma od společnosti Epic Games.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky