Hry

Fortnite nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Fortnite nefunguje? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů o výpadku

Fortnite - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Výše uvedený graf zobrazuje výpadky a problémy v reálném čase, které nahlásili ostatní hráči Fortnite, free-to-play battle royale videohry vyvinuté a vydané společností Epic Games.

Pokud se setkáváte se závadami nebo výpadky Fortnite, můžete je nahlásit pomocí tlačítka v horní části této stránky. Problém pak můžete podrobněji popsat v komentářích, kde se také můžete dozvědět další informace od ostatních uživatelů, případně pomoci někomu, kdo se potýká se stejnou chybou, ale může ji odstranit.

Rychlá kontrola dostupnosti Fortnite

Zde můžete zkontrolovat dostupnost „https://www.fortnite.com/„, kde najdete web Fortnite i odkazy na důležité stránky.

Kontrola simuluje načtení webu Fortnite. Pokud se web načte v pořádku, kontrola proběhne úspěšně. Pokud web vrací chyby (tj. jako by se nenačetl) nebo připojení trvá příliš dlouho, kontrola se nezdaří.

Jedná se však o kontrolu webu, nikoliv samotné služby. Pokud tedy dochází například k chybě optimalizace hry, není tato kontrola zcela vhodná.

Tato kontrola je určena spíše pro opravdu velké výpadky, které ovlivňují celou infrastrukturu služby, kdy je hra a také webové stránky mimo provoz. Je to sice vzácné, ale může se to stát.

Proč je Fortnite mimo provoz?

Fortnite je jednou z nejoblíbenějších online her pro více hráčů na světě, do které se denně přihlašují miliony hráčů. Jako u každé online hry však i u Fortnite může docházet k výpadkům a odstávkám, které hráče frustrují a znemožňují jim hrát. Tento článek se bude zabývat aktuálními výpadky a řešeními pro hráče Fortnite.

Hráči mohou zažívat výpadky z různých důvodů, včetně údržby serveru, chyb nebo závad. Při výpadku hry Fortnite se hráči nemohou přihlásit, získat přístup do hry nebo se při hraní setkávají se zpožděním a dalšími problémy. Je důležité, aby hráči byli informováni o aktuálním stavu hry Fortnite, aby se vyhnuli frustraci a mohli si hraní užít naplno.

Pro hráče, kteří se potýkají s výpadky nebo jinými problémy s hrou Fortnite, je naštěstí k dispozici několik řešení. Ta mohou zahrnovat tipy na řešení problémů, kontaktování technické podpory nebo čekání na vyřešení problému. Pokud budou hráči informováni a využijí dostupná řešení, mohou minimalizovat prostoje a nadále si užívat hru, kterou mají rádi.

Běžné důvody výpadků hry Fortnite

Fortnite je populární online videohra, která umožňuje hráčům soutěžit v herním režimu ve stylu battle royale. Jako každá online platforma je však i Fortnite náchylná k výpadkům, které mohou hráčům způsobit nepříjemnosti a frustraci. Zde je několik běžných důvodů, proč může ve hře Fortnite docházet k výpadkům:

Přetížení serveru

Jedním z nejčastějších důvodů výpadků Fortnite je přetížení serveru. Když se ke hře snaží přistupovat příliš mnoho hráčů najednou, může dojít k přetížení serverů a jejich výpadkům. K tomu může dojít ve špičce nebo při vydání nové aktualizace či události.

Údržba

Dalším důvodem výpadků Fortnite je plánovaná údržba. Společnost Epic Games, vývojář hry Fortnite, pravidelně vypíná servery kvůli údržbě a aktualizacím. Během této doby nemají hráči přístup ke hře.

Útoky DDoS

Výpadky Fortnite mohou být způsobeny také útoky DDoS (Distributed Denial of Service). Tyto útoky zahlcují servery provozem, způsobují jejich výpadky a brání hráčům v přístupu ke hře. Útoky DDoS mohou provádět jednotlivci nebo skupiny se zlými úmysly.

Problémy s internetovým připojením

Výpadky Fortnite mohou být způsobeny problémy s internetovým připojením. Pokud je internetové připojení hráče nestabilní nebo pomalé, může docházet ke zpoždění nebo potížím s připojením k herním serverům. Stejně tak pokud se vyskytne problém s poskytovatelem internetových služeb (ISP), nemusí se hráč ke hře vůbec připojit.

Závěrem lze říci, že existuje několik běžných důvodů, proč může ve hře Fortnite docházet k výpadkům. Pochopením těchto důvodů se mohou hráči na případné výpadky lépe připravit a podniknout kroky k minimalizaci jejich dopadu.

Jak zkontrolovat stav serveru Fortnite

Hráči Fortnite se mohou čas od času setkat s problémy, které jim brání v hraní hry. Aby hráči mohli zjistit, zda je problém na jejich straně nebo na straně serveru, mohou zkontrolovat stav serveru Fortnite. Zde je několik způsobů, jak zkontrolovat stav serveru:

Zjistěte si zkušenosti ostatních hráčů

Pokud Fortnite nebo jiné hry nefunguje, je nejlepší se nejprve podívat, zda nemají problémy i ostatní hráči. To snadno zjistíte hned v horní části této stránky (kam se také rychle dostanete kliknutím sem), kde uvidíte graf hlášených problémů. Nad grafem najdete také tlačítko, pomocí kterého můžete problém nahlásit sami.

Graf je aktualizován v reálném čase, a pokud v něm vidíte více problémů s hrou, pravděpodobně není na vině vaše zařízení, ale nějaký výpadek na straně operátora. A v takovém případě je nejlepší počkat, až problém odstraní.

Oficiální webové stránky společnosti Epic Games

Na oficiálních stránkách společnosti Epic Games je stránka věnovaná aktualizacím stavu serverů Fortnite v reálném čase. Hráči mohou navštívit stránku Epic Games Public Status a zjistit, zda jsou ve hře nějaké známé problémy. Stránka také poskytuje informace o případné plánované údržbě, která může ovlivnit hraní.

Platformy sociálních médií

Fortnite má oficiální účet na Twitteru @FortniteGame, který poskytuje aktuální informace o stavu hry. Hráči mohou také sledovat účet @FortniteStatus na Twitteru, kde se objevují oznámení o známých problémech nebo plánované údržbě. Dalším místem, kde mohou hráči hledat aktualizace a informace o stavu hry, je subreddit Fortnite /r/FortniteBR.

Kontrolou stavu serverů Fortnite prostřednictvím těchto různých kanálů mohou hráči zůstat informováni o všech problémech, které mohou ovlivnit hraní.

Kontrolovat můžete všechny tyto oficiální sociální platformy i oficiální stránky:

Kroky při řešení problémů, když je Fortnite mimo provoz

Když Fortnite nefunguje, může to být pro hráče, kteří si chtějí hru užít, frustrující. Naštěstí existuje několik kroků k vyřešení problému.

Restartujte zařízení

Prvním krokem při výpadku hry Fortnite je restartování zařízení. To může pomoci odstranit veškeré dočasné problémy se zařízením, které mohou být příčinou problému. Chcete-li zařízení restartovat, jednoduše jej vypněte a poté znovu zapněte.

Zkontrolujte připojení k internetu

Další možnou příčinou výpadku hry Fortnite je problém s internetovým připojením. Chcete-li zkontrolovat své internetové připojení, zkuste otevřít webovou stránku nebo streamovat video. Pokud jsou tyto úlohy pomalé nebo nefungují, může být problém v internetovém připojení. Zkuste resetovat modem nebo směrovač nebo se obraťte na poskytovatele internetových služeb a požádejte o pomoc.

Aktualizace hry Fortnite

Pokud hra Fortnite nefunguje, může to být způsobeno tím, že používáte zastaralou verzi hry. Chcete-li Fortnite aktualizovat, přejděte na oficiální webové stránky hry a stáhněte si nejnovější verzi. Případně můžete zkontrolovat aktualizace přímo ve hře.

Dodržováním těchto kroků pro řešení problémů mohou hráči rychle vyřešit problémy při výpadku Fortnite a vrátit se ke hře.

Kdy a jak kontaktovat podporu Epic Games

Pokud máte s hrou Fortnite problémy, nejprve zkontrolujte, zda právě neprobíhá odstávka nebo údržba. Na stránce Epic Games Public Status můžete zkontrolovat, zda nejsou známy nějaké problémy. Pokud probíhá výpadek nebo údržba, je nejlepší počkat, až bude problém vyřešen, a teprve poté kontaktovat podporu společnosti Epic Games.

Pokud nejsou známy žádné problémy a přesto se u vás vyskytnou problémy s hrou Fortnite, můžete se obrátit na podporu společnosti Epic Games a požádat o pomoc. Stránka technické podpory a zákaznického servisu společnosti Epic Games obsahuje odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek. Pokud na této stránce nenajdete odpověď na svou otázku, můžete kontaktovat podporu společnosti Epic Games kliknutím na tlačítko „Kontaktujte nás“.

Při kontaktování podpory společnosti Epic Games je důležité poskytnout co nejvíce informací o problému, který se u vás vyskytl. Může se jednat o všechny chybové zprávy, které jste obdrželi, na jaké platformě hrajete a jakékoliv kroky k odstranění problémů, které jste již podnikli. Poskytnutí těchto informací pomůže podpoře Epic Games rychleji diagnostikovat a vyřešit problém.

V některých případech může být nutné vytvořit lístek podpory, aby vám podpora Epic Games pomohla. Pokud potřebujete vytvořit lístek na podporu, můžete tak učinit kliknutím na tlačítko „CREATE A PARENT/GUARDIAN REQUEST“ na stránce technické podpory a zákaznického servisu společnosti Epic Games. Vyplňte formulář a odešlete jej, abyste získali pomoc.

Celkově lze říci, že pokud máte s hrou Fortnite problémy, je nejlepší nejprve zkontrolovat, zda se nejedná o známý problém nebo výpadek. Pokud žádný známý problém neexistuje a vy máte stále problémy, můžete se obrátit na podporu společnosti Epic Games a požádat o pomoc. Poskytnutí co nejvíce informací o problému, který se u vás vyskytl, pomůže podpoře Epic Games rychleji diagnostikovat a vyřešit problém.

Fortnite na Twitteru

Zde najdete oficiální Twitter kanál hry Fortnite. Jestli hra někde zažívá výpadky, se pravděpodobně dozvíte zde:

Fortnite
  • Celkové hodnocení
4.8

Celkové hodnocení

Fortnite je free-to-play battle royale videohra, kterou vyvinula a vydala společnost Epic Games.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky