StreamyTelevize

Kuki TV nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje Kuki TV? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů

Kuki TV - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Kuki, která nabízí internetovou televizi (IPTV) po celé ČR a na Slovensku. V praxi stačí mít připojení k internetu, a můžete si podle zvoleného tarifu naladit televizi na všech možných zařízeních.

Pokud vám některá služba Kuki nefunguje, nahlášením tlačítkem výše dáte i ostatním uživatelům vědět, že jde o větší chybu, se kterou se pravděpodobně setkává více lidí.

Podrobněji pak můžete problémy a chyby popsat v komentářích vespod této stránky.

Užitečné odkazy, telefonní čísla, sociální profily Kuki i další kontaktní informace najdete níže v tabulce.

Recenzi Kuki TV pak najdete zde.

Rychlá kontrola dostupnosti play.kuki.tv

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://play.kuki.tv/, tedy oficiálního webu Kuki TV, kde po přihlášení můžete sledovat TV na PC nebo v mobilu.

Po kliknutí na tlačítko kontroly se podíváme na to, jestli se stránky načtou správně a nevrátí žádné chyby.

Pokud vše dopadne v pořádku v časovém limitu několika sekund, kontrola dopadne dobře. V opačném případě, tedy když se objeví chyby, připojení se nezdaří vůbec nebo bude trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Kontakty na Kuki

Tady najdete kontakty, přes které se můžete informovat o výpadcích, nebo se zeptat na stav možného výpadku:

Užitečné odkazy a telefonní čísla na Kuki
Telefon (8-20h)+420 539 010 020
E-mailtechnicka.podpora@nej.cz

Sociální profily Kuki TV

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Kuki všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Kuki na Twitteru

Zde najdete feed Kuki na oficiálním Twitterovém/X účtu, kde se velmi pravděpodobně bude informovat o známých rozsáhlejších výpadcích:

Jak opravit možné problémy nebo situace s Kuki TV

V každém případě můžete zavolat na infolinku a zeptat se, jestli zrovna neprobíhá výpadek. Pokud výpadek probíhá, tak není nic, co bychom s tím mohli dělat, a je prostě potřeba vyčkat, než se vše opraví a zase zprovozní.

Podívejte se, jestli výpadky Kuki nahlásili ostatní zákazníci

Nahoře této stránky najdete graf s nahlášenými výpadky Kuki za posledních 24 hodin. Pokud v grafu vidíte více nahlášených výpadků, je pravděpodobné, že se s výpadkem setkávají i další uživatelé, a tedy nejde o chybu na vašem zařízení.

Zkuste Kuki i na jiném zařízení

Jestli Kuki nefunguje třeba v televizi, vyzkoušejte přehrávání na PC nebo jiném zařízení. Jestli nejde přehrávat nikde, jde pravděpodobně výpadek, kdy musí nefunkční Kuki napravit provozovatel.

Naopak pokud Kuki funguje v pořádku na jednom zařízení, ale na jiném ne, je pravděpodobnější, že jde o nějaký problém na vašem zařízení, který lze opravit.

Zkontrolujte internetové připojení

Kuki je internetová televize, takže je potřeba správně fungující internetové připojení. Neboli pokud vám spadne internet, nepůjde ani Kuki. Nemusí jít ale o chybu s televizí, ale právě s poskytovatelem internetového připojení. Výpadky internetu dnes najdete zde.

Pokud nefunguje nebo vypadává internet, je potřeba opravit tento problém, čímž se pak prakticky jistě spraví i nefungující Kuki.

Zkontrolujte připojené kabelů

Vypadlý nebo špatně zapojený kabel do TV, routeru, modemu nebo kamkoliv, může znamenat nefunkční službu jakéhokoliv druhu. Kabel navíc může vypadnout u uklízení, ale třeba jej vypojí děti nebo mazlíčci.

Zkontrolujte, jestli jsou všechny kabely na svém místě a vše je zapojeno správně.

A to i ty mobilní. Pokud je připojení pomalé, některé aplikace mohou vypadat, že prostě nefungují.

Kuki
  • Celkové hodnocení
4.8

Kuki

Kuki je česká internetová televize (IPTV), kterou od roku 2014 provozuje a vyvíjí brněnská společnost SMART Comp. a.s.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky