Televizní kanálTV, mobil a internet

Prima COOL nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje Prima COOL? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Prima COOL - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Prima COOL, tedy soukromé komerční televizní stanice spadající pod FTV Prima, která je obvykle považovaná spolu s Českou televizíTV Nova do velké trojky mezi českými stanicemi.

Pokud se setkáváte s výpadky Prima COOL, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Podívejte se také na výpadky dalších televizních kanálů FTV Prima. Pokud se s výpadky setkává více diváků napříč všemi Prima kanály, je docela dobře možné, že jde o větší výpadek, u kterého bude na opravdu potřeba vyčkat:

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Prima COOL.

Rychlá kontrola dostupnosti Prima COOL

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.iprima.cz/tv/cool„, tedy oficiálního webu této televizní stanice.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně Prima COOL.

Fungování webové stránky a televizního signálu spolu pravděpodobně nebude moc souviset, takže tato kontrola zrovna v případě nefunkční Prima COOL asi není to nejvhodnější, ale nějaké opravdu rozsáhlé výpadky mohou i web rozhodit.

Sociální profily Prima COOL

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Prima COOL a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Prima COOL kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Prima COOL. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na Prima COOL
Možnost kontaktuKontakt
Recepce266 700 211 (Po-Pá 8-22, So-Ne a svátky 12-20)
E-mailpodpora@iprima.cz

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu iprima.cz

Co dělat, když nefunguje Prima COOL?

Problémy s nefungujícím televizním signálem

Není nic více frustrujícího, něž když se setkáte s nefunkčním televizním kanálem, hlavně když se těšíte na svůj oblíbený pořad. Podíváme se na to, jak problémy vyřešit, pokud jsou na našem zařízení, ale také kdy je prostě potřeba vyčkat na opravu ze strany provozovatele.

Zkontrolujte, zda se s výpadky setkávají i ostatní

Prvním krokem je zjistit, zda problém není pouze na vaší straně. Můžete se podívat na webovou stránku, která poskytuje informace o výpadcích televizního signálu. A nemusíte chodit daleko, protože právě tento web downalarm.cz tyto informace poskytuje v horní části této stránky, kde sami můžete nahlásit výpadech nebo chybu.

Pokud zjistíte, že v danou dobu jsou nahlášeny výpadky u jiných uživatelů, je pravděpodobné, že problém spočívá ve výpadku u poskytovatele televizní stanice. V takovém případě bude nejlepší vyčkat, dokud se situace nevyřeší.

Zkontrolujte, zda fungují ostatní televizní programy

Pokud zjistíte, že nefunguje pouze jeden konkrétní televizní kanál, zatímco ostatní fungují normálně, může to být problém s vysíláním tohoto konkrétního kanálu. V takovém případě je pravděpodobné, že problém není na vaší straně, a není tedy nic, co byste mohli udělat, abyste problém vyřešili. Pokud však zjistíte, že nefungují žádné kanály, pravděpodobně je chyba jinde a je nutné provést další kroky.

Zkontrolujte, jestli nemá výpadek váš poskytovatel televizního signálu

Někdy není chyba na straně samotné televize, ale poskytovatele vašeho televizního signálu. Výpadek si můžete ověřit například na tomto webu downalarm.cz, kde využijte vyhledávání v horní části stránky, případně využijte oficiálních komunikačních kanálů, kde se o výpadku dozvíte.

Pokud má výpadek poskytovatel, bude potřeba zase jen vyčkat, až se vše opraví.

Stejně tak pokud využíváte internetovou televizi, tak zkontrolujte, že vám funguje internetové připojení.

Chyba může být u jiného poskytovatele, a samotný televizní program Prima COOL se nemusí potýkat s žádným výpadkem, ale bude potřeba vyřešit něco jiného.

Zkontrolujte připojení kabelů

Při řešení problémů s televizním signálem je důležité zkontrolovat, zda jsou všechny kabely správně připojené. Zajistěte, že všechny kabely spojené s televizí, anténou nebo satelitem jsou pevně připojené na svém místě.

Někdy může dojít k jejich neúmyslnému odpojení při úklidu nebo působením domácích mazlíčků. Stačí kabely zkontrolovat a případně je znovu připojit.

Restartujte zařízení

Jeden z nejjednodušších kroků, který můžete udělat, je restartovat všechna zařízení spojená s televizí. Vypojte televizi a set-top box ze zásuvky, minutu vyčkejte, a znovu je zapojte. Tím se mohou vyřešit drobné technické problémy a obnovit normální fungování televizního signálu.

Vyčkejte při návratu na chalupu

Pokud delší dobu nepoužíváte televizi, je možné, že bude po znovu zapnutí zakódovaná. Proces dekódování kanálů je automatický, ale může to nějakou dobu trvat. Například poskytovatel satelitní televize Skylink uvádí, že rozkódování může trvat až hodinu. Obvykle je potřeba jen zapnout TV a všechna zařízení, přepnout na jeden televizní kanál, a vyčkat bez přepínání.

Je také možné kontaktovat přímo poskytovatele, kteří mohou mít i nějaké způsoby, jak rozkódování urychlit. Může jít o telefonát, poslání SMS nebo jiné způsoby.

Také se zde může stát, že některé kanály již začnou fungovat a normálně se můžeme dívat, ale jiné ještě ne. Proto to pak může vypadat, že třeba Prima COOL nejde, ale na něco jiného se již dívat můžeme.

Znovu platí, že je potřeba vyčkat, a další řešení zkusit až ve chvíli, kdy televizní kanál nenaběhne opravdu dlouhou dobu.

Zkuste přeladit televizi

Pokud se setkáte s problémem konkrétního kanálu, který buď špatně funguje nebo nefunguje vůbec, můžete zkusit přeladit televizi. Nastavení pro přeladění kanálů může být různé v závislosti na vašem typu televize. Hledejte možnosti v menu televize a postupujte podle pokynů.

Prima COOL
  • Celkové hodnocení
4.6

Prima COOL

Prima COOL je soukromá televizní stanice spadající pod FTV Prima, která je zaměřena na mladší publikum.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky