Weby

Yahoo! nefunguje? Aktuální výpadky, poruchy a řešení

Nefunguje Yahoo? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Yahoo! - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky a některých služeb Yahoo!.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nejde pustit seriál nebo film, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete zde v tabulce. Níže na stránce pak najdete i odkazy na sociální profily Yahoo!.

Rychlá kontrola dostupnosti Yahoo!

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.yahoo.com/“, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně Yahoo!.

Sociální profily Yahoo!

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Yahoo! a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Yahoo! na Twitteru

Zde najdete feed Yahoo! na oficiálním Twitterovém účtu, kde se velmi pravděpodobně bude informovat o známých rozsáhlejších výpadcích nebo jiných chybách:

Yahoo!
  • Celkové hodnocení
4.8

Yahoo!

Yahoo! je americký portál a vyhledávač stejného jména, která nabízí i další služby jako e-mail, finanční analýzy a mnoho dalšího.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
5 (1 hodnocení)

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky