TelevizeInternet

4M Rožnov nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje 4M Rožnov? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

4M Rožnov - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky 4M Rožnov, což je poskytovatel internetu a TV v Rožnově pod Radhoštěm a okolních obcích.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nefunguje internet, televizní signál nebo se potýkáte s nějakými problémy, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily 4M Rožnov.

Rychlá kontrola dostupnosti služby 4M Rožnov

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy “ https://www.4mroznov.cz/ „, tedy oficiálního webu, na kterém najdete možnost objednávek i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně 4M Rožnov.

Sociální profily 4M Rožnov

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na 4M Rožnov a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

4M Rožnov kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory 4M Rožnov. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na technickou podporu 4M Rožnov
Možnost kontaktuKontaktKdy kontaktovat
Telefon+420 603 255 3728-20 hod
E-mailsupport@4mroznov.czNonstop
4M Rožnov
  • Celkové hodnocení
4.2

4M Rožnov

4M Rožnov je soukromá společnost nabízející internetové připojení a televizní signál v Rožnově pod Radhoštěm a okolních obcích.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky