TV, mobil a internetMobil

Leofone nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje Oskarta? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Oskarta - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Oskarta, což je virtuální operátor fungující formou předplacené karty od společnosti Vodafone, která také funguje na stejné síti.

Pokud se setkáváte s výpadky Oskarta, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Oskarta.

Rychlá kontrola dostupnosti Oskarta

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.oskarta.cz/„, kde Oskarta najdete.

Kontrola funguje pouze pro ověření toho, že se webové stránky služby načtou a nevrátí chybu, případně jestli spojení netrvá moc dlouho. Pokud vše dopadne v pořádku, dopadne kontrola úspěšně. Pokud se webové stránky nenačtou nebo jejich načítání trvá moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Potřeba je zmínit, že jde pouze o kontrolu webu, nikoliv samotné sítě nebo spojení. Oskarta se tedy může potýkat s výpadkem, ale web může fungovat normálně.

Sociální profily Oskarta

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Oskarta a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Oskarta kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Oskarta. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na Oskarta
Možnost kontaktuKontakt
Telefon pro zákazníky (Po-Pá 8:00-19:00)*30
Telefon800 77 77 30

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu oskarta.cz

Co dělat, když nefunguje Oskarta?

Zkontrolujte výpadky Vodafone

Protože je Oskarta předplacená karta, která funguje na síti Vodafone, může se stát, že za výpadkem může právě provozovatel této sítě. Nejdříve se tak podívejte na stránku s výpadky Vodafone, kde uvidíte, jestli se náhodou nepotýká s výpadkem celá síť, což potom ovlivňuje i služby Oskarta.

Podívejte se, jestli se s výpadky Oskarta setkávají i ostatní

V horní části této stránky najdete graf s výpadky Oskarta pro dnešek a včerejšek. Snadno se dozvíte, jestli se s výpadky setkává i někdo další.

Pokud ano, je tím spíše potřeba vyčkat, až bude vše opraveno, a nemá tedy z vaší strany smysl pokoušet se o opravu. Chyba nejspíše není na vašem zařízení a je tak potřeba vyčkat.

Restartujte telefon a všechna zařízení

Za výpadkem signálu může moci i softwarová chyba v telefonu. Tu nejsnadněji opravíte restartem zařízení. Různé drobné chyby se tímto nejsnáze opraví a není potřeba provádět žádné jiné kroky.

Zkontrolujte pokrytí

Přestože Vodafone pokrývá drtivou většinu území ČR, může se stát, že v některých odlehlejších místech nebo třeba v podzemí je signál slabý nebo žádný. Zkuste tedy přejít někam jinam, kde signál chytnete a vše bude zase fungovat správně.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

Oskarta
  • Celkové hodnocení
4.1

Oskarta

Oskarta je virtuální operátor fungující formou předplacené karty od společnosti Vodafone.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky