TV, mobil a internetMobil

BrnkačkaTEL nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

BrnkačkaTEL nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

BrnkačkaTEL - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky BrnkačkaTEL, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti T-Mobile.

Pokud se setkáváte s výpadky BrnkačkaTEL, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily BrnkačkaTEL.

Rychlá kontrola dostupnosti BrnkačkaTEL

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.brnkackatel.cz/„, kde BrnkačkaTEL najdete.

Kontrola simuluje načtení webu BrnkačkaTEL. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s výpadky signálu nebo nefunguje internet, webových stránek se to nemusí týkat.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily BrnkačkaTEL

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na BrnkačkaTEL a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

BrnkačkaTEL kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory BrnkačkaTEL. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na BrnkačkaTEL
Možnost kontaktuKontakt
Telefon (Po-Pá: 8:00-12:00, 13:00-16:00)800 335 335
E-mailinfo@brnkackatel.cz

Co dělat, když nefunguje BrnkačkaTEL?

Zkontrolujte výpadky T-Mobile

BrnkačkaTEL funguje jako virtuální operátor. To znamená, že BrnkačkaTEL nabízí své služby, ceník a vše ostatní, stejně jako smlouvu uzavíráte právě s touto společností, ovšem vše funguje na infrastruktuře/síti jiného mobilního operátora. V tomto případě jde o T-Mobile.

Problém a výpadek BrnkačkaTEL ale může nastat v případě, kdy se s výpadkem potýká T-Mobile. Výpadek se tak bude týkat velmi pravděpodobně i všech virtuálních operátorů, kteří fungují na stejné síti.

Zkontrolujte tedy i výpadky T-Mobile, kdy pokud uvidíte dostatek nahlášených problémů, bude se to týkat také služby BrnkačkaTEL.

Nahlašují výpadek BrnkačkaTEL i další zákazníci?

Výpadek, který se týká samotné sítě, a nesouvisí tedy s vaším zařízením, snadno poznáte podle toho, že výpadky nahlašují i další zákazníci. V horní části této stránky najdete graf s výpadky BrnkačkaTEL pro dnešek, ale i tlačítko, kterým výpadek můžete sami nahlásit.

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, bude s největší pravděpodobností potřeba vyčkat, až problém opraví na straně BrnkačkaTEL.

Restartujte telefon

Restart telefonu často snadno a rychle vyřeší různé softwarové chyby. Telefon prostě vypněte a zase zapněte. Často signál naskočí a vše začne zase fungovat.

Zkuste se přesunout

Výpadek signálu nebo mobilního internetu může být způsoben slabým signálem. Zvlášť v odlehlejších oblastech se zkuste přesunout někam, kde signál lépe chytíte.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

BrnkačkaTEL
  • Celkové hodnocení
4.4

BrnkačkaTEL

BrnkačkaTEL je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí T-Mobile.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky