TV, mobil a internetMobil

3ton mobile nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje 3ton mobile? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

3ton mobile - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky 3ton mobile, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti T-Mobile.

Pokud se setkáváte s výpadky 3ton mobile, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily 3ton mobile.

Rychlá kontrola dostupnosti 3ton mobile

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://3ton.cz/„, kde 3ton mobile najdete.

Kontrola funguje pouze pro ověření toho, že se webové stránky služby načtou a nevrátí chybu, případně jestli spojení netrvá moc dlouho. Pokud vše dopadne v pořádku, dopadne kontrola úspěšně. Pokud se webové stránky nenačtou nebo jejich načítání trvá moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Potřeba je zmínit, že jde pouze o kontrolu webu, nikoliv samotné sítě nebo spojení. 3ton mobile se tedy může potýkat s výpadkem, ale web může fungovat normálně.

Sociální profily 3ton mobile

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na 3ton mobile a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

3ton mobile kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory 3ton mobile. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na 3ton mobile
Možnost kontaktuKontakt
Divácké centrum (telefon)+420 791 922 722
Telefon+420 210 330 001
Telefon pro stávající zákazníky4488
E-mailinfo@3ton.eu

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu 3ton.cz

Co dělat, když nefunguje 3ton mobile?

Zkontrolujte výpadky T-Mobile

Protože je 3ton mobile virtuální operátor, který funguje na síti T-Mobile, může se stát, že za výpadkem může právě provozovatel této sítě. Nejdříve se tak podívejte na stránku s výpadky T-Mobile, kde uvidíte, jestli se náhodou nepotýká s výpadkem celá síť, což potom ovlivňuje i služby 3ton mobile.

Podívejte se, jestli se s výpadky 3ton mobile setkávají i ostatní

V horní části této stránky najdete graf s výpadky 3ton mobile pro dnešek a včerejšek. Snadno se dozvíte, jestli se s výpadky setkává i někdo další.

Pokud ano, je tím spíše potřeba vyčkat, až bude vše opraveno, a nemá tedy z vaší strany smysl pokoušet se o opravu. Chyba nejspíše není na vašem zařízení a je tak potřeba vyčkat.

Restartujte telefon

Za výpadkem signálu může moci i softwarová chyba v telefonu. Tu nejsnadněji opravíte restartem zařízení. Různé drobné chyby se tímto nejsnáze opraví a není potřeba provádět žádné jiné kroky.

Zkontrolujte pokrytí

Přestože T-Mobile pokrývá drtivou většinu území ČR, může se stát, že v některých odlehlejších místech nebo třeba v podzemí je signál slabý nebo žádný. Zkuste tedy přejít někam jinam, kde signál chytnete a vše bude zase fungovat správně.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

3ton mobile
  • Celkové hodnocení
4.7

3ton mobile

3ton mobile je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí T-Mobile.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky