TV, mobil a internetInternetMobilTelevize

Dragon mobil, internet či TV nefungují? Aktuální výpadky a řešení

Dragon nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Dragon - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Dragon, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti T-Mobile, ale také poskytovatel internetového připojení a digitální televize.

Pokud se setkáváte s výpadky Dragon, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Dragon.

Rychlá kontrola dostupnosti Dragon

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.dragon.cz/„, kde Dragon najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Dragon. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s výpadky signálu nebo nefunguje internet, webových stránek se to nemusí týkat.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Dragon

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Dragon a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Dragon kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Dragon. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na Dragon
Možnost kontaktuKontakt
Telefon (nonstop)+420 326 706 156
E-mailhotline@dragon.cz

Další kontakty najdete přímo na oficiálním webu dragon.cz.

Co dělat, když nefunguje Dragon?

Zkontrolujte výpadky T-Mobile

Dragon funguje jako virtuální operátor. To znamená, že Dragon nabízí své služby, ceník a vše ostatní, stejně jako smlouvu uzavíráte právě s touto společností, ovšem vše funguje na infrastruktuře/síti jiného mobilního operátora. V tomto případě jde o T-Mobile.

Problém a výpadek Dragon ale může nastat v případě, kdy se s výpadkem potýká T‑Mobile. Výpadek se tak bude týkat velmi pravděpodobně i všech virtuálních operátorů, kteří fungují na stejné síti.

Zkontrolujte tedy i výpadky T-Mobile, kdy pokud uvidíte dostatek nahlášených problémů, bude se to týkat také služby Dragon.

Nahlašují výpadek Dragon i další zákazníci?

Výpadek, který se týká samotné sítě, a nesouvisí tedy s vaším zařízením, snadno poznáte podle toho, že výpadky nahlašují i další zákazníci. V horní části této stránky najdete graf s výpadky Dragon pro dnešek, ale i tlačítko, kterým výpadek můžete sami nahlásit.

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, bude s největší pravděpodobností potřeba vyčkat, až problém opraví na straně Dragon.

Restartujte telefon i další zařízení

Restart telefonu často snadno a rychle vyřeší různé softwarové chyby. Telefon prostě vypněte a zase zapněte. Často signál naskočí a vše začne zase fungovat.

V případě modemu/routeru nebo set-top boxu pak zařízení vypojte na zhruba minutu ze zásuvky a zase zapojte. Modem/router se resetují, což také často vyřeší menší chyby, které ale znamenají vypadlý internet.

Zkuste se přesunout

Výpadek signálu nebo mobilního internetu může být způsoben slabým signálem. Zvlášť v odlehlejších oblastech se zkuste přesunout někam, kde signál lépe chytíte.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

Dragon
  • Celkové hodnocení
4.3

Dragon

Dragon je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí T-Mobile, ale také poskytovatel internetového připojení a digitální televize.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky