Televizní kanálTV, mobil a internet

Nova Action nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje Nova Action? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Nova Action - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Nova Action, tedy soukromé komerční televizní stanice spadající pod Nova Group, která je obvykle považovaná spolu s Českou televizíPrimou do velké trojky mezi českými stanicemi.

Pokud se setkáváte s výpadky Nova Action, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Podívejte se také na výpadky dalších televizních kanálů Nova Group. Pokud se s výpadky setkává více diváků napříč všemi Nova kanály, je docela dobře možné, že jde o větší výpadek, u kterého bude na opravdu potřeba vyčkat:

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Nova Action.

Rychlá kontrola dostupnosti Nova Action

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://tv.nova.cz/sledujte-zive/3-nova-action„, tedy oficiálního webu této televizní stanice.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně Nova Action.

Fungování webové stránky a televizního signálu spolu pravděpodobně nebude moc souviset, takže tato kontrola zrovna v případě nefunkční Nova Action asi není to nejvhodnější, ale nějaké opravdu rozsáhlé výpadky mohou i web rozhodit.

Sociální profily Nova Action

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Nova Action a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Nova Action kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Nova Action. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na Nova Action
Možnost kontaktuKontakt
Kontaktní telefon242 464 111
E-maildopisove@nova.cz

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu nova.cz

Co dělat, když nefunguje Nova Action?

Když nefunguje jeden nebo vice televizních programů, rozhodně je to frustrující situace. Obzvlášť když chcete na daném programu něco sledovat. Naštěstí v době zpětného sledování občas tento problém pomine, ale i tak to není příjemné.

Podíváme se, jaké mohou být problémy s nefungujícím programem Nova Action, jak případně problém vyřešit, ale také na situace, kdy je prostě potřeba vyčkat na to, až vše začne fungovat, a nemá tedy smysl nic moc dělat, ale prostě počkat.

Zkontrolujte, jestli se s výpadky setkávají i ostatní

V horní části této stránky najdete graf s počtem nahlášení výpadků televize Nova Action pro dnešek a zítřek. Nad grafem můžete také výpadek nebo nekvalitní signál nahlásit, čímž pomůžete i ostatním, kteří se mohou s problémem setkávat.

Pokud v grafu uvidíte vyšší počet nahlášených výpadků, hlavně pak ve stejnou hodinu, v jakou se s problémem setkáváte, je vysoká šance, že jde o problém ne na vaší straně, ale že televizní program prostě nefunguje a bude potřeba vyčkat, až vše zase naskočí.

Podívejte se, jestli fungují i další programy

Pokud nefunguje jeden program, ale ostatní ano, znovu je docela slušná šance, že jde o problém s jedním kanálem, a tedy není nic moc, co můžete pro opravení Nova Action udělat na vaší straně.

Pokud nefunguje žádný jiný program, bude chyba pravděpodobně někde jinde než u tohoto jednoho programu.

Dobrým vodítkem může být také nefunkčnost všech kanálů stejné značky.

Zkontrolujte, jestli nemá výpadek váš poskytovatel televizního signálu

Někdy není chyba na straně samotné televize, ale poskytovatele vašeho televizního signálu. Výpadek si můžete ověřit například na tomto webu downalarm.cz, kde využijte vyhledávání v horní části stránky, případně využijte oficiálních komunikačních kanálů, kde se o výpadku dozvíte.

Pokud má výpadek poskytovatel, bude potřeba zase jen vyčkat, až se vše opraví.

Stejně tak pokud využíváte internetovou televizi, tak zkontrolujte, že vám funguje internetové připojení.

Chyba může být u jiného poskytovatele, a samotný televizní program Nova Action se nemusí potýkat s žádným výpadkem, ale bude potřeba vyřešit něco jiného.

Zkontrolujte správné připojení kabelů

Zkontrolujte, že jsou všechny kabely na správném místě. Ať chytáte signál přes anténu, satelit nebo jakkoliv jinak, vždy se může stát, že ten nebo onen kabel není správně zapojený, což v zásadě ihned znamená, že nefunguje televizní signál.

Vypojení kabelů se může stát při uklízení, mohou jej způsobit děti nebo domácí mazlíčci. Kabely stačí zapojit na své místo a vše by se mělo zase rozběhnout.

Restartujte všechna zařízení

Restart, tedy vypnutí a zase zapnutí, je obvykle to první, co je dobré zkusit. Restartujte takto všechny zařízení od televize po set-top box.

Nefunguje TV po návratu na chalupu? Možná je třeba vyčkat

Pokud delší dobu nepoužíváte televizi, je možné, že bude po znovu zapnutí zakódovaná. Proces dekódování kanálů je automatický, ale může to nějakou dobu trvat. Například poskytovatel satelitní televize Skylink uvádí, že rozkódování může trvat až hodinu. Obvykle je potřeba jen zapnout TV a všechna zařízení, přepnout na jeden televizní kanál, a vyčkat bez přepínání.

Je také možné kontaktovat přímo poskytovatele, kteří mohou mít i nějaké způsoby, jak rozkódování urychlit. Může jít o telefonát, poslání SMS nebo jiné způsoby.

Také se zde může stát, že některé kanály již začnou fungovat a normálně se můžeme dívat, ale jiné ještě ne. Proto to pak může vypadat, že třeba Nova Action nejde, ale na něco jiného se již dívat můžeme.

Znovu platí, že je potřeba vyčkat, a další řešení zkusit až ve chvíli, kdy televizní kanál nenaběhne opravdu dlouhou dobu.

Zkuste přeladit TV

Některé kanály mohou začít blbnout, může být špatná kvalita nebo přestat fungovat úplně. Pokud se toto stane, můžete zkusit televizi přeladit. Zde vždy záleží na tom, jakou přesně TV máte a co umožňuje.

Přeladění kanálů může ale problémy celkem snadno vyřešit, a proces je zase obvykle automatizovaný, jen je potřeba jej najít v nastavení.

Nova Action na Twitteru

Zde najdete oficiální Twitterový feed Nova Action. Pokud se setkáváte s výpadky, které jsou na straně Nova Action, obvykle se o nich dozvíte právě zde:

Nova Action
  • Celkové hodnocení
4.5

Nova Action

Nova Action je česká neplacená komerční televizní stanice patřící k Nova Group, která je zaměřena hlavně na mužské publikum s vysíláním akčních, kriminálních filmů a kriminálních seriálů a sportu.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky