TelevizeInternetTV, mobil a internet

Tlapnet internet, mobil či TV nefungují? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje Tlapnet? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Tlapnet - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Tlapnet, které je poskytovatelem internetu, mobilních služeb a TV.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nefunguje internet, televize nebo telefon, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Tlapnet.

Rychlá kontrola dostupnosti Tlapnet

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.tlapnet.cz/“, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně Tlapnet.

Sociální profily Tlapnet

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Tlapnet a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Tlapnet kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Tlapnet. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na technickou podporu Tlapnet
Možnost kontaktuKontaktKdy kontaktovat
Telefon+420 606 606 035Nonstop
E-mailservis@tlapnet.czNonstop

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu tlapnet.cz

Nejčastější řešení výpadků a nefunkčních služeb

Restartujte modem/set-top box

Pokud vám nefunguje televize nebo internet, restartujte dané zařízení tak, že jej na zhruba 1 minutu vypojte ze zásuvky a znovu zapojte. Výpadky, nefunkční wi-fi nebo cokoliv jiného se takto často opraví bez nutnosti dalších zásahů nebo kontaktování podpory.

Zkontrolujte správné zapojení kabelů

Zkontrolujte, jestli je vše zapojeno a všechny zástrčky i kabely jsou na správném místě. Někdy se může stát, že kabel není zapojen dostatečně, ale služba stejně funguje. Při jakémkoliv dalším pohybu ovšem kabel vypadne úplně a služba tak přestane fungovat.

Stejně tak se může stát, že kabel kompletně nebo částečně vypojíme při úklidu, luxování nebo manipulaci se zařízením, ale na vině mohou bít třeba děti nebo domácí mazlíčci.

Zkontrolujte, jestli mají se službou problém i ostatní zákazníci

Problém může být na straně poskytovatele dané služby. Výpadek tedy nemusí být jen na vaší straně. Ke kontrole slouží například graf v horní části této stránky, kde vidíte nahlášení i ostatních. Pokud se s výpadky setkává více zákazníků, je pak větší šance, že je potřeba na opravu prostě vyčkat, a restartování zařízení nebo cokoliv jiného nepomůže.

Tlapnet
  • Celkové hodnocení
4.5

Tlapnet

Tlapnet je soukromá společnost nabízející internetové připojení, mobilní služby a online TV po celé ČR.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
4 (3 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky