TelevizeInternetMobil

A1net nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje A1net? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

A1net - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky A1net, což je poskytovatel internetu, TV a mobilních služeb v Kuřimi a okolních obcích, jmenovitě pak Braníškov, Brno-Bystrc (pouze chatová oblast Mečkov), Březina, Bukovice, Čebín, Chudčice, Drásov, Heroltice, Hradčany, Hvozdec, Kuřim, Kuřim – Podlesí, Lažánky, Lomnice, Malhostovice, Maršov, Moravské Knínice, Rašov, Sentice, Skalička, Strahaře, Unín, Veverská Bítýška, Vohančice a Všechovice

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nefunguje internet, televizní signál, mobil nebo se potýkáte s nějakými problémy, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily A1net.

Rychlá kontrola dostupnosti služby A1net

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy “ https://a1net.cz/ „, tedy oficiálního webu, na kterém najdete možnost objednávek i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně A1net.

Sociální profily A1net

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na A1net a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

A1net kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory A1net. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na technickou podporu A1net
Možnost kontaktuKontaktKdy kontaktovat
Telefon+420 777 304 145Po-Pá 8-18
E-mailservis@a1net.czNonstop
A1net
  • Celkové hodnocení
4.2

A1net

A1net je soukromá společnost nabízející internetové připojení, televizní signál a mobilní i další IT služby v Kuřimi a okolí.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky