TV, mobil a internetInternetMobilTelevize

AQUA / Moravanet nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje AQUA / Moravanet? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

AQUA / Moravanet - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky AQUA / Moravanet, což je poskytovatel mobilních služeb, internetu i digitální televize.

Pokud se setkáváte s výpadky AQUA / Moravanet, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily AQUA / Moravanet.

Rychlá kontrola dostupnosti AQUA / Moravanet

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „http://www.moravanet.cz/„, kde AQUA / Moravanet najdete.

Kontrola funguje pouze pro ověření toho, že se webové stránky služby načtou a nevrátí chybu, případně jestli spojení netrvá moc dlouho. Pokud vše dopadne v pořádku, dopadne kontrola úspěšně. Pokud se webové stránky nenačtou nebo jejich načítání trvá moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Potřeba je zmínit, že jde pouze o kontrolu webu, nikoliv samotné sítě nebo spojení. AQUA / Moravanet se tedy může potýkat s výpadkem, ale web může fungovat normálně.

Sociální profily AQUA / Moravanet

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na AQUA / Moravanet a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

AQUA / Moravanet kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory AQUA / Moravanet. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na AQUA / Moravanet
Možnost kontaktuKontakt
Telefon (Po-Pá 8:00-12:00, 13:00-16:00)+420 588 88 18 00
Telefon (Po-Pá 8:00-12:00, 13:00-16:00)+420 736 23 23 23
E-mailzakaznicke.centrum@moravanet.cz

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu moravanet.cz

Co dělat, když nefunguje AQUA / Moravanet?

Zkontrolujte výpadky Vodafone

AQUA / Moravanet nabízí své služby skrze virtuálního operátora Q-CZ, který funguje na síti Vodafone. Neboli pokud se síť Vodafone potýká s výpadky, je dost možné, že se budou výpadky týkat také služeb AQUA / Moravanet.

Podívejte se, jestli se s výpadky AQUA / Moravanet setkávají i ostatní

V horní části této stránky najdete graf s výpadky AQUA / Moravanet pro dnešek a včerejšek. Snadno se dozvíte, jestli se s výpadky setkává i někdo další.

Pokud ano, je tím spíše potřeba vyčkat, až bude vše opraveno, a nemá tedy z vaší strany smysl pokoušet se o opravu. Chyba nejspíše není na vašem zařízení a je tak potřeba vyčkat.

Restartujte telefon a všechna zařízení

Za výpadkem signálu může moci i softwarová chyba v telefonu. Tu nejsnadněji opravíte restartem zařízení. Různé drobné chyby se tímto nejsnáze opraví a není potřeba provádět žádné jiné kroky.

Co se týče internetu nebo televize, všechna zařízení vypněte a poté na zhruba minutu vypojte ze zásuvky a zase zapojte. Mnoho problémů se signálem, nefunkčním internetem lze takto vyřešit.

Zkontrolujte pokrytí

Přestože Vodafone pokrývá drtivou většinu území ČR, může se stát, že v některých odlehlejších místech nebo třeba v podzemí je signál slabý nebo žádný. Zkuste tedy přejít někam jinam, kde signál chytnete a vše bude zase fungovat správně.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

K připojení internetu také zkuste využít jiné zařízení. Pokud nejde internet na více, jde chybu v síti. Pokud naopak například na počítači internet jde, ale na telefonu ne, je pravděpodobnější, že jde o chybu právě v telefonu, kterou často vyřeší restart zařízení.

AQUA / Moravanet
  • Celkové hodnocení
4.7

AQUA / Moravanet

AQUA je regionální poskytovatel kabelové televize, internetu, mobilní telefonie a služeb veřejné sítě komunikací působící v regionu Zábřežska a Šumperka.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
3 (1 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky