Weby

DiPSy nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

DiPSy nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

DiPSy - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Graf výše zobrazuje v reálném čase výpadky a problémy, které nahlásili ostatní uživatelé služby DiPSy, což je Digitální Přihlašovací Systém pro přijímací zkoušky na střední školy spravovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Informační web o přijímacích zkouškách pak najdete zde.

Pokud se setkáváte s výpadky nebo jinými problémy s DiPSy, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Rychlá kontrola dostupnosti DiPSy

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://dipsy.cz/„, kde DiPSy najdete.

Kontrola simuluje načtení webu DiPSy. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Proč se můžete setkávat s výpadky DiPSy

Služba DiPSy může nefungovat z více důvodů. Podíváme se na některé z nich, ale tak či onak je v tomto případě standardní spíše počkat na vyřešení ze strany správce služby.

Přetížení webu

Tento problém nejčastěji nastává ve chvíli, kdy se blíží nějaký důležitý termín pro podání přihlášky. Neboli čím blíže termínu chcete přihlášku podat, tím větší šance, že se o to pokouší více lidí, a tedy že i web nápor neudrží.

Ideálně tedy podání přihlášky podejte včas, kdy se pak s pádem webu setkáte s naprosto minimální pravděpodobností.

Pokud se už stane, že web DiPSy nápor neudržel, nezbývá, než počkat. Nepokoušejte se jej také navštívit každou například minutu, protože to jen přidává k již stávajícímu náporu uživatelů. Vyčkejte ideálně 10 minut nebo ještě déle, a poté web zkuste navštívit znovu.

Chyba v přihlášení nebo zpracování

Pokud se setkáváte s nějakou další chybou, ať už se vám nedaří přihlásit nebo v jakémkoliv kroku podání přihlášky, bude potřeba vyčkat. Ideálně pak kontaktujte podporu v PO-PÁ 9:00-15:00:

Znovu platí, že je nejlepší podávat přihlášku s dostatečným předstihem. Pokud se setkáte s jakýmkoliv problémem, je pak čas jej vyřešit a podat přihlášku včas.

DiPSy
  • Celkové hodnocení
4.9

DiPSy

DiPSy je Digitální Přihlašovací Systém pro přijímací zkoušky na střední školy spravovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky