MobilInternetTelevizeTV, mobil a internet

FIXnet internet, mobil nebo TV nefungují? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje FIXnet? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

FIXnet - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky FIXnet, který je poskytovatelem internetu, mobilních služeb, internetové TV v Sušici a okolí.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nefunguje internet nebo televize, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily FIXnet.

Rychlá kontrola dostupnosti FIXnet

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.fixnet.cz/„, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně FIXnet.

Sociální profily FIXnet

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na FIXnet a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

FIXnet kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory FIXnet. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na technickou podporu FIXnet
Možnost kontaktuKontaktKdy kontaktovat
Telefon376 555 400Každý den 8 až 20
E-mailpodpora@fixnet.czNonstop

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu fixnet.cz

Nejčastější řešení výpadků a nefunkčních služeb

Restartujte modem/set-top box

Pokud se setkáte s problémy s internetovým připojením nebo televizním signálem, jedním z nejčastějších a nejjednodušších řešení je restartovat modem nebo set-top box. Restartování zařízení pomáhá obnovit spojení a odstranit dočasné technické problémy.

Postup restartování modemu nebo set-top boxu je obvykle velmi snadný. Zkontrolujte, zda je zařízení správně zapojeno do elektrické zásuvky a zkontrolujte, zda jsou všechny kabely řádně připojeny. Poté vypněte napájení zařízení, počkejte několik sekund (ideálně však klidně až minutu) a znovu ho zapojte do zásuvky. Modem nebo set-top box by se měl sám automaticky restartovat. Počkejte, až se zařízení úplně restartuje a signál by se měl vrátit do normálu.

Zkontrolujte správné zapojení kabelů

Dalším častým důvodem výpadku nebo nefunkčních služeb je špatné zapojení kabelů. Předpokládejme, že máte problémy s internetovým připojením. Nejprve zkontrolujte, zda je ethernetový kabel správně připojen k vašemu počítači nebo routeru. Ujistěte se, že je konektor zasunutý pevně a že kabel není poškozený.

Pokud máte problémy s televizním signálem, zkontrolujte zapojení kabelů mezi televizorem a set-top boxem nebo anténou. Ujistěte se, že jsou všechny kabely pevně připojeny a že žádný z nich není poškozený. Pokud používáte set-top box, zkontrolujte také, zda je zapnutý a správně nastaven.

Zkontrolujte, zda mají problémy se službou i ostatní zákazníci

Problém může být na straně poskytovatele služby, například kvůli poruše v síti. V takovém případě nemusí být výpadek pouze na vaší straně. Pro ověření můžete použít například graf v horní části této stránky, kde vidíte, zda ostatní zákazníci hlásí stejný problém. Pokud se s výpadky potýkají i další zákazníci, je větší pravděpodobnost, že je třeba počkat na opravu a restartování zařízení či jiná řešení nepomohou.

FIXnet
  • Celkové hodnocení
4.1

FIXnet

FIXnet je soukromá společnost nabízející internetové připojení, mobilní služby a televizi v Sušici a okolí.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky