TelevizeInternetMobilTV, mobil a internet

GRAPE SC internet nebo TV nefungují? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje GRAPE SC? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

GRAPE SC - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky GRAPE SC, který je poskytovatelem internetu a internetové TV v Ústeckém kraji.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, nefunguje internet, mobil nebo televize, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily GRAPE SC.

Rychlá kontrola dostupnosti GRAPE SC

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.grapesc.cz/“, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně GRAPE SC.

Sociální profily GRAPE SC

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na GRAPE SC a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

GRAPE SC na Twitteru

Zde najdete oficiální Twitterový feed. Pokud se GRAPE SC potýká s výpadky, můžete někdy tyto informace najít právě zde:

GRAPE SC kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory GRAPE SC. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na technickou podporu GRAPE SC
Možnost kontaktuKontaktKdy kontaktovat
Telefon777 722 264Nonstop
E-mailhotline@grapesc.czNonstop

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu grapesc.cz

Nejčastější řešení výpadků a nefunkčních služeb

Restartujte modem/set-top box

Pokud máte problémy s televizí nebo internetem, zkontrolujte nejprve, zda jste zaplatili účet a zda nebyla platba zamítnuta. Poté restartujte příslušné zařízení tím, že ho na přibližně 1 minutu odpojíte ze zásuvky a znovu připojíte. Tento krok obvykle vyřeší výpadky, nefunkční Wi-Fi nebo jakýkoli jiný problém bez nutnosti dalších akcí nebo kontaktování zákaznické podpory.

Zkontrolujte správné zapojení kabelů

Zkontrolujte, zda jsou všechny kabely správně připojené a zda jsou zástrčky na svém místě. Někdy se může stát, že kabel není dostatečně pevně připojen, ale služba stále funguje. Při jakémkoli dalším pohybu se však kabel může úplně vysunout a služba tak přestane pracovat.

Může se také stát, že kabel vypadne úplně nebo částečně během úklidu, čištění nebo manipulace s zařízením, ale viníkem mohou být také děti nebo domácí zvířata. V takovém případě je třeba kabel znovu správně připojit.

Zkontrolujte, zda mají problémy se službou i ostatní zákazníci

Problém může být na straně poskytovatele služby, například kvůli poruše v síti. V takovém případě nemusí být výpadek pouze na vaší straně. Pro ověření můžete použít například graf v horní části této stránky, kde vidíte, zda ostatní zákazníci hlásí stejný problém. Pokud se s výpadky potýkají i další zákazníci, je větší pravděpodobnost, že je třeba počkat na opravu a restartování zařízení či jiná řešení nepomohou.

GRAPE SC
  • Celkové hodnocení
4

GRAPE SC

GRAPE SC je soukromá společnost nabízející internetové připojení a televizi v Ústeckém kraji.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky