TV, mobil a internet

INTV internet nefunguje? Aktuální výpadky, poruchy a řešení

Nefunguje INTV? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Nahlásit nefunkční službu INTV
Dnes celkem bylo nahlášeno výpadků:
0
Včera bylo celkem nahlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky poskytovatele satelitního internetu INTV.

Pokud se setkáváte s výpadky služby, tedy vám nefunguje nebo vypadává internet, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla a další kontakty najdete níže ve článku. Níže na stránce pak najdete i odkazy na sociální profily INTV.

Rychlá kontrola dostupnosti INTV

Zkontrolovat stav INTV

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://intv.cz/“, tedy oficiálního webu, na kterém najdete odkazy ke stažení i další informace.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu funkčnosti webu, se kterým se pokusíme spojit a zjistíme, jestli se správně načte. Pokud se to během několika sekund podaří, proběhne kontrola úspěšně. V opačném případě tlačítko zčervená, což může indikovat nějaký problém na straně INTV.

Sociální profily INTV

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na INTV a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

INTV kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory INTV. Využít můžete tyto kontakty:

Tato stránka slouží pouze jako možnost jednoduchého sdílení informací o vypadlých službách v ČR mezi uživateli. Vyřešení výpadků je na provozovatelích těchto služeb.

INTV
  • Celkové hodnocení
4.8

INTV

INTV je soukromá společnost nabízející satelitní internetové připojení.

Odesílám
Vaše hodnocení
3 (1 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Back to top button