TV, mobil a internetMobil

FAYNmobil nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje FAYNmobil? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

FAYNmobil - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky FAYNmobil, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti Vodafone.

Pokud se setkáváte s výpadky FAYNmobil, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily FAYNmobil.

Rychlá kontrola dostupnosti FAYNmobil

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.fayn.cz/„, kde FAYNmobil najdete.

Kontrola funguje pouze pro ověření toho, že se webové stránky služby načtou a nevrátí chybu, případně jestli spojení netrvá moc dlouho. Pokud vše dopadne v pořádku, dopadne kontrola úspěšně. Pokud se webové stránky nenačtou nebo jejich načítání trvá moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Potřeba je zmínit, že jde pouze o kontrolu webu, nikoliv samotné sítě nebo spojení. FAYNmobil se tedy může potýkat s výpadkem, ale web může fungovat normálně.

Sociální profily FAYNmobil

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na FAYNmobil a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

FAYNmobil kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory FAYNmobil. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na FAYNmobil
Možnost kontaktuKontakt
Telefon+421 277 27 27 27
Telefon+420 530 33 55 33
E-mailinfo@fayn.cz

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu fayn.cz

Co dělat, když nefunguje FAYNmobil?

Zkontrolujte výpadky Vodafone

Protože je FAYNmobil virtuální operátor, který funguje na síti Vodafone, může se stát, že za výpadkem může právě provozovatel této sítě. Nejdříve se tak podívejte na stránku s výpadky Vodafone, kde uvidíte, jestli se náhodou nepotýká s výpadkem celá síť, což potom ovlivňuje i služby FAYNmobil.

Podívejte se, jestli se s výpadky FAYNmobil setkávají i ostatní

V horní části této stránky najdete graf s výpadky FAYNmobil pro dnešek a včerejšek. Snadno se dozvíte, jestli se s výpadky setkává i někdo další.

Pokud ano, je tím spíše potřeba vyčkat, až bude vše opraveno, a nemá tedy z vaší strany smysl pokoušet se o opravu. Chyba nejspíše není na vašem zařízení a je tak potřeba vyčkat.

Restartujte telefon a všechna zařízení

Za výpadkem signálu může moci i softwarová chyba v telefonu. Tu nejsnadněji opravíte restartem zařízení. Různé drobné chyby se tímto nejsnáze opraví a není potřeba provádět žádné jiné kroky.

Zkontrolujte pokrytí

Přestože Vodafone pokrývá drtivou většinu území ČR, může se stát, že v některých odlehlejších místech nebo třeba v podzemí je signál slabý nebo žádný. Zkuste tedy přejít někam jinam, kde signál chytnete a vše bude zase fungovat správně.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

FAYNmobil
  • Celkové hodnocení
4.5

FAYNmobil

FAYNmobil je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí Vodafone.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky