TV, mobil a internetMobil

innogy Mobil nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

innogy Mobil nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

innogy Mobil - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky innogy Mobil, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti T-Mobile.

Pokud se setkáváte s výpadky innogy Mobil, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily innogy Mobil.

Rychlá kontrola dostupnosti innogy Mobil

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.innogy.cz/sluzby/volejtesinnogy/„, kde innogy Mobil najdete.

Kontrola simuluje načtení webu innogy Mobil. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s výpadky signálu nebo nefunguje internet, webových stránek se to nemusí týkat.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily innogy Mobil

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na innogy Mobil a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

innogy Mobil kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory innogy Mobil. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na innogy Mobil
Možnost kontaktuKontakt
Telefon (Po-Pá 8:00-18:00)800 11 33 55
E-mailinfo@innogy.cz

Co dělat, když nefunguje innogy Mobil?

Zkontrolujte výpadky T-Mobile

innogy Mobil funguje jako virtuální operátor. To znamená, že innogy Mobil nabízí své služby, ceník a vše ostatní, stejně jako smlouvu uzavíráte právě s touto společností, ovšem vše funguje na infrastruktuře/síti jiného mobilního operátora. V tomto případě jde o T-Mobile.

Problém a výpadek innogy Mobil ale může nastat v případě, kdy se s výpadkem potýká T-Mobile. Výpadek se tak bude týkat velmi pravděpodobně i všech virtuálních operátorů, kteří fungují na stejné síti.

Zkontrolujte tedy i výpadky T-Mobile, kdy pokud uvidíte dostatek nahlášených problémů, bude se to týkat také služby innogy Mobil.

Nahlašují výpadek innogy Mobil i další zákazníci?

Výpadek, který se týká samotné sítě, a nesouvisí tedy s vaším zařízením, snadno poznáte podle toho, že výpadky nahlašují i další zákazníci. V horní části této stránky najdete graf s výpadky innogy Mobil pro dnešek, ale i tlačítko, kterým výpadek můžete sami nahlásit.

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, bude s největší pravděpodobností potřeba vyčkat, až problém opraví na straně innogy Mobil.

Restartujte telefon

Restart telefonu často snadno a rychle vyřeší různé softwarové chyby. Telefon prostě vypněte a zase zapněte. Často signál naskočí a vše začne zase fungovat.

Zkuste se přesunout

Výpadek signálu nebo mobilního internetu může být způsoben slabým signálem. Zvlášť v odlehlejších oblastech se zkuste přesunout někam, kde signál lépe chytíte.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

innogy na Twitteru

Tady najdete oficiální Twitterový feed společnosti innogy. Pokud se bude potýkat s výpadky, je docela dobře možné, že o tom dá vědět i zde:

innogy Mobil
  • Celkové hodnocení
4.4

innogy Mobil

innogy Mobil je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí T-Mobile.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky