TV, mobil a internetMobil

Kaktus mobil nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Kaktus mobil nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Kaktus mobil - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Kaktus mobil, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti T-Mobile provozovaný formou předplacené karty.

Pokud se setkáváte s výpadky Kaktus mobil, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Kaktus mobil.

Rychlá kontrola dostupnosti Kaktus mobil

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.mujkaktus.cz/homepage„, kde Kaktus mobil najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Kaktus mobil. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s výpadky signálu nebo nefunguje internet, webových stránek se to nemusí týkat.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Kaktus mobil

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Kaktus mobil a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Kaktus mobil kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Kaktus mobil. Využít můžete chatovacího okna na webu mujkaktus.cz nebo Facebooku, viz odkazy na sociální profily výše.

Jde o oficiální způsoby komunikace, na webu mujkaktus.cz pak nikde nenajdeme telefon nebo-email, proto je tedy neuvádíme.

Aplikace Kaktus mobil pro Android a iOS

Kaktus mobil nabízí také mobilní aplikace, které najdete v oficiálních repositářích na Google Play a App Store. V aplikaci pak najdete více informací o službě, ale i stav vašeho účtu, seznam hovorů i další informace. Skrze aplikaci se pak můžete dozvědět i o plánovaných údržbách, kdy budou služby nedostupné.

Co dělat, když nefunguje Kaktus mobil?

Zkontrolujte výpadky T-Mobile

Kaktus mobil funguje jako virtuální operátor. To znamená, že Kaktus mobil nabízí své služby, ceník a vše ostatní, stejně jako smlouvu uzavíráte právě s touto společností, ovšem vše funguje na infrastruktuře/síti jiného mobilního operátora. V tomto případě jde o T-Mobile, pod kterou dokonce Kaktus mobil přímo spadá a jde o doplňkovou službu ve formě předplacené karty.

Problém a výpadek Kaktus mobil ale může nastat v případě, kdy se s výpadkem potýká T-Mobile. Výpadek se tak bude týkat velmi pravděpodobně i všech virtuálních operátorů, kteří fungují na stejné síti.

Zkontrolujte tedy i výpadky T-Mobile, kdy pokud uvidíte dostatek nahlášených problémů, bude se to týkat také služby Kaktus mobil.

Nahlašují výpadek Kaktus mobil i další zákazníci?

Výpadek, který se týká samotné sítě, a nesouvisí tedy s vaším zařízením, snadno poznáte podle toho, že výpadky nahlašují i další zákazníci. V horní části této stránky najdete graf s výpadky Kaktus mobil pro dnešek, ale i tlačítko, kterým výpadek můžete sami nahlásit.

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, bude s největší pravděpodobností potřeba vyčkat, až problém opraví na straně Kaktus mobil.

Restartujte telefon

Restart telefonu často snadno a rychle vyřeší různé softwarové chyby. Telefon prostě vypněte a zase zapněte. Často signál naskočí a vše začne zase fungovat.

Zkuste se přesunout

Výpadek signálu nebo mobilního internetu může být způsoben slabým signálem. Zvlášť v odlehlejších oblastech se zkuste přesunout někam, kde signál lépe chytíte.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

Kaktus mobil
  • Celkové hodnocení
4.6

Kaktus mobil

Kaktus mobil je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí T-Mobile formou předplacené karty.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky