TV, mobil a internetInternetMobilTelevize

Laudatio / Erbia mobil, internet či TV nefungují? Aktuální výpadky a řešení

Laudatio nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Laudatio - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Laudatio, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti T-Mobile, ale také poskytovatel internetového připojení a digitální televize.

Pokud se setkáváte s výpadky Laudatio, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Laudatio.

Rychlá kontrola dostupnosti Laudatio

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://laudatio.cz/„, kde Laudatio najdete.

Kontrola simuluje načtení webu Laudatio. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s výpadky signálu nebo nefunguje internet, webových stránek se to nemusí týkat.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily Laudatio

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Laudatio a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Laudatio kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Laudatio. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na Laudatio
Možnost kontaktuKontakt
Telefon+420 245 501 601
Telefon pro zákazníky4488
E-mailinfo@laudatio.cz

Další kontakty najdete přímo na oficiálním webu laudatio.cz.

Co dělat, když nefunguje Laudatio?

Zkontrolujte výpadky T-Mobile

Laudatio funguje jako virtuální operátor. To znamená, že Laudatio nabízí své služby, ceník a vše ostatní, stejně jako smlouvu uzavíráte právě s touto společností, ovšem vše funguje na infrastruktuře/síti jiného mobilního operátora. V tomto případě jde o T-Mobile.

Problém a výpadek Laudatio ale může nastat v případě, kdy se s výpadkem potýká T‑Mobile. Výpadek se tak bude týkat velmi pravděpodobně i všech virtuálních operátorů, kteří fungují na stejné síti.

Zkontrolujte tedy i výpadky T-Mobile, kdy pokud uvidíte dostatek nahlášených problémů, bude se to týkat také služby Laudatio.

Nahlašují výpadek Laudatio i další zákazníci?

Výpadek, který se týká samotné sítě, a nesouvisí tedy s vaším zařízením, snadno poznáte podle toho, že výpadky nahlašují i další zákazníci. V horní části této stránky najdete graf s výpadky Laudatio pro dnešek, ale i tlačítko, kterým výpadek můžete sami nahlásit.

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, bude s největší pravděpodobností potřeba vyčkat, až problém opraví na straně Laudatio.

Restartujte telefon i další zařízení

Restart telefonu často snadno a rychle vyřeší různé softwarové chyby. Telefon prostě vypněte a zase zapněte. Často signál naskočí a vše začne zase fungovat.

V případě modemu/routeru nebo set-top boxu pak zařízení vypojte na zhruba minutu ze zásuvky a zase zapojte. Modem/router se resetují, což také často vyřeší menší chyby, které ale znamenají vypadlý internet.

Zkuste se přesunout

Výpadek signálu nebo mobilního internetu může být způsoben slabým signálem. Zvlášť v odlehlejších oblastech se zkuste přesunout někam, kde signál lépe chytíte.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

Laudatio / Erbia Mobile
  • Celkové hodnocení
4.3

Laudatio

Laudatio / Erbia Mobile je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí T-Mobile, ale také poskytovatel internetového připojení a digitální televize.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky