TV, mobil a internetInternetMobilTelevize

MODRÁ simka nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje MODRÁ simka? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

MODRÁ simka - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky MODRÁ simka, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti Vodafone, ale také poskytovatel internetového připojení a digitální televize.

Pokud se setkáváte s výpadky MODRÁ simka, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily MODRÁ simka.

Rychlá kontrola dostupnosti MODRÁ simka

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.modrasimka.cz/„, kde MODRÁ simka najdete.

Kontrola funguje pouze pro ověření toho, že se webové stránky služby načtou a nevrátí chybu, případně jestli spojení netrvá moc dlouho. Pokud vše dopadne v pořádku, dopadne kontrola úspěšně. Pokud se webové stránky nenačtou nebo jejich načítání trvá moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Potřeba je zmínit, že jde pouze o kontrolu webu, nikoliv samotné sítě nebo spojení. MODRÁ simka se tedy může potýkat s výpadkem, ale web může fungovat normálně. Naopak může vypadnout web, ale jiné služby budou fungovat správně.

Tato kontrola slouží tedy spíše pro ověření, že není chyba ve vašem internetovém prohlížeči, pokud se vám nenačtou webové stránky služby.

Sociální profily MODRÁ simka

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na MODRÁ simka a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

MODRÁ simka kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory MODRÁ simka. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na MODRÁ simka
Možnost kontaktuKontakt
Telefon (Po-Pá 8:00-18:00)730 774 730
Telefon pro zákazníky (Po-Pá 8:00-18:00)*55
E-mailinfo@modrasimka.cz

Více kontaktů v případě dalších situací najdete přímo na oficiálním webu modrasimka.cz

Co dělat, když nefunguje MODRÁ simka?

Zkontrolujte výpadky Vodafone

MODRÁ simka nabízí své služby na síti Vodafone. Neboli pokud se síť Vodafone potýká s výpadky, je dost možné, že se budou výpadky týkat také služeb MODRÁ simka.

Podívejte se, jestli se s výpadky MODRÁ simka setkávají i ostatní

V horní části této stránky najdete graf s výpadky MODRÁ simka pro dnešek a včerejšek. Snadno se dozvíte, jestli se s výpadky setkává i někdo další.

Pokud ano, je tím spíše potřeba vyčkat, až bude vše opraveno, a nemá tedy z vaší strany smysl pokoušet se o opravu. Chyba nejspíše není na vašem zařízení a je tak potřeba vyčkat.

Restartujte telefon a všechna zařízení

Za výpadkem signálu může moci i softwarová chyba v telefonu. Tu nejsnadněji opravíte restartem zařízení. Různé drobné chyby se tímto nejsnáze opraví a není potřeba provádět žádné jiné kroky.

Co se týče internetu nebo televize, všechna zařízení vypněte a poté na zhruba minutu vypojte ze zásuvky a zase zapojte. Mnoho problémů se signálem, nefunkčním internetem lze takto vyřešit.

Zkontrolujte pokrytí

Přestože Vodafone pokrývá drtivou většinu území ČR, může se stát, že v některých odlehlejších místech nebo třeba v podzemí je signál slabý nebo žádný. Zkuste tedy přejít někam jinam, kde signál chytnete a vše bude zase fungovat správně.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

K připojení internetu také zkuste využít jiné zařízení. Pokud nejde internet na více, jde chybu v síti. Pokud naopak například na počítači internet jde, ale na telefonu ne, je pravděpodobnější, že jde o chybu právě v telefonu, kterou často vyřeší restart zařízení.

MODRÁ simka
  • Celkové hodnocení
4.5

MODRÁ simka

MODRÁ simka je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí Vodafone, ale také poskytovatel internetového připojení a digitální televize.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky