TV, mobil a internetInternetMobilTelevize

RETE mobil, internet či TV nefungují? Aktuální výpadky a řešení

RETE nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

RETE - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky RETE, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti T-Mobile, ale také poskytovatel internetového připojení a digitální televize.

Pokud se setkáváte s výpadky RETE, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily RETE.

Rychlá kontrola dostupnosti RETE

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://www.rete.cz/„, kde RETE najdete.

Kontrola simuluje načtení webu RETE. Pokud se web načte v pořádku, proběhne kontrola úspěšně. Pokud web vrátí chyby (tedy jako by se nenačetl) nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

Jde ovšem o kontrolu webu, ne samotné služby. Pokud se tedy setkáváte například s výpadky signálu nebo nefunguje internet, webových stránek se to nemusí týkat.

Tato kontrola tak slouží spíše pro opravdu velké výpadky, které se týkají celé infrastruktury služby. Je to vzácné, ale může se to stát.

Sociální profily RETE

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na RETE a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

RETE kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory RETE. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na RETE
Možnost kontaktuKontakt
Telefon+420 412 871 871
E-mailinformace@rete.cz

Další kontakty najdete přímo na oficiálním webu rete.cz.

Co dělat, když nefunguje RETE?

Zkontrolujte výpadky T-Mobile

RETE funguje jako virtuální operátor. To znamená, že RETE nabízí své služby, ceník a vše ostatní, stejně jako smlouvu uzavíráte právě s touto společností, ovšem vše funguje na infrastruktuře/síti jiného mobilního operátora. V tomto případě jde o T-Mobile.

Problém a výpadek RETE ale může nastat v případě, kdy se s výpadkem potýká T‑Mobile. Výpadek se tak bude týkat velmi pravděpodobně i všech virtuálních operátorů, kteří fungují na stejné síti.

Zkontrolujte tedy i výpadky T-Mobile, kdy pokud uvidíte dostatek nahlášených problémů, bude se to týkat také služby RETE.

Nahlašují výpadek RETE i další zákazníci?

Výpadek, který se týká samotné sítě, a nesouvisí tedy s vaším zařízením, snadno poznáte podle toho, že výpadky nahlašují i další zákazníci. V horní části této stránky najdete graf s výpadky RETE pro dnešek, ale i tlačítko, kterým výpadek můžete sami nahlásit.

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, bude s největší pravděpodobností potřeba vyčkat, až problém opraví na straně RETE.

Restartujte telefon i další zařízení

Restart telefonu často snadno a rychle vyřeší různé softwarové chyby. Telefon prostě vypněte a zase zapněte. Často signál naskočí a vše začne zase fungovat.

V případě modemu/routeru nebo set-top boxu pak zařízení vypojte na zhruba minutu ze zásuvky a zase zapojte. Modem/router se resetují, což také často vyřeší menší chyby, které ale znamenají vypadlý internet.

Zkuste se přesunout

Výpadek signálu nebo mobilního internetu může být způsoben slabým signálem. Zvlášť v odlehlejších oblastech se zkuste přesunout někam, kde signál lépe chytíte.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

RETE
  • Celkové hodnocení
4.3

RETE

RETE je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí T-Mobile, ale také poskytovatel internetového připojení a digitální televize.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky