TV, mobil a internetMobil

Tesco Mobile nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Tesco Mobile nefunguje? Podívejte se na hlášení výpadků ostatních uživatelů

Tesco Mobile - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu se můžete podívat na nahlášené výpadky Tesco Mobile, což je virtuální mobilní operátor provozovaný v síti O2.

Pokud se setkáváte s výpadky Tesco Mobile, nahlásit je můžete nahoře této stránky pomocí tlačítka. Podrobněji pak můžete problém popsat do komentářů, kde se také můžete dozvědět více informací od dalších uživatelů, případně můžete pomoci někomu, kdo se se stejnou chybou setkává, ale umíte ji opravit.

Odkazy i telefonní čísla najdete níže ve článku, stejně tak i odkazy na oficiální sociální profily Tesco Mobile.

Rychlá kontrola dostupnosti Tesco Mobile

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://tescomobile.cz/„, kde Tesco Mobile najdete.

Během kontroly se podíváme na správné načtení webových stránek služby. Pokud se správně načtou, dopadne kontrola úspěšně. Pokud se naopak vrátí chyba nebo bude spojení trvat moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně.

V zásadě jde o simulaci toho, jak by se stránky načítaly vám.

Jde ovšem pouze a jenom o kontrolu webových stránek Tesco Mobile, ne služby jako takové. Je tedy možné, že výpadek například signálu se na fungování webu nijak neprojeví. Naopak může vypadnout web, ale jinak vše bude fungovat bez problémů.

Kontrola je tu spíše pro případy opravdu závažných výpadků, které se mohou projevit na webových stránkách, ale i služby samotné.

Sociální profily Tesco Mobile

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na Tesco Mobile a všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací nebo se i poptat na aktuální výpadky:

Tesco Mobile kontakt v případě poruch – technická podpora

Pokud se setkáte s výpadky nebo poruchami, a vypadá to, že se s výpadkem setkáváte sami, bude nejlepší využít technické podpory Tesco Mobile. Využít můžete tyto kontakty:

Kontakty na Tesco Mobile
Možnost kontaktuKontakt
Telefon (Po-Pá 8:00-18:00)841 11 22 55

Aplikace Tesco Mobile pro Android a iOS

Tesco Mobile nabízí také mobilní aplikace, které najdete v oficiálních repositářích na Google Play a App Store. V aplikaci pak najdete více informací o službě, ale i stav vašeho účtu, seznam hovorů i další informace. Skrze aplikaci se pak můžete dozvědět i o plánovaných údržbách, kdy budou služby nedostupné.

Aplikaci Tesco Mobile pro Android stáhnete zde Aplikaci Tesco Mobile pro iOS stáhnete zde

Co dělat, když nefunguje Tesco Mobile?

Zkontrolujte výpadky O2

Tesco Mobile je virtuální operátor, což v praxi znamená, že jde o službu, která funguje na infrastruktuře jiného mobilního operátora. V tomto případě jde o O2. To v praxi znamená, že síla signálu nebo i pokrytí jsou identické, jako u O2. Tesco Mobile si pak nastavuje vlastní tarify a služby za své ceny.

Problém a výpadek Tesco Mobile ale může nastat v případě, kdy se s výpadkem potýká O2. Zkontrolujte tedy i výpadky O2, kdy pokud uvidíte dostatek nahlášených problémů, bude se to týkat také služby Tesco Mobile.

Nahlašují výpadek Tesco Mobile i další uživatelé?

Jestli se služba Tesco Mobile opravdu potýká s výpadkem poznáte snadno podle toho, že výpadky nahlašují i další zákazníci. Pokud v horní části stránky v grafu uvidíte více nahlášení, půjde tak s největší pravděpodobností o výpadek na straně samotného poskytovatele mobilních služeb.

V praxi tedy je potřeba vyčkat, až vše zase naskočí a není potřeba podnikat další kroky. Chyba není na vašem zařízení a je prostě třeba vyčkat.

Restartujte telefon

Restart telefonu často snadno a rychle vyřeší různé softwarové chyby. Telefon prostě vypněte a zase zapněte. Často signál naskočí a vše začne zase fungovat.

Zkuste se přesunout

Výpadek signálu nebo mobilního internetu může být způsoben slabým signálem. Zvlášť v odlehlejších oblastech se zkuste přesunout někam, kde signál lépe chytíte.

Zkuste využít jiné zařízení

Pokud máte možnost, vložte SIM kartu do jiného telefonu a zkontrolujte, zda tam máte signál. Pokud signál stále nemáte, problém může být ve vaší SIM kartě nebo v síti.

Zkontrolujte nastavení telefonu

Zkontrolujte, jestli jste si nezapnuli například režim Letadlo, který přerušuje všechna bezdrátová spojení, nebo není potřeba zapnout roaming.

Tesco Mobile
  • Celkové hodnocení
4.6

Tesco Mobile

Tesco Mobile je virtuální mobilní operátor provozovaný v sítí O2.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
0 (0 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky