Sociální sítěAplikaceWeby

TikTok nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje TikTok? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů

TikTok - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu výše se můžete podívat na hlášené chyby ostatních uživatelů TikToku. Pokud vám něco na službě nefunguje nebo ani nespustíte web, dejte nám prosím vědět kliknutím na tlačítko nad grafem.

Někdy se stane chyba na našem zařízení, jindy jde opravdu o nefungující službu. Když nám nefungující web nebo službu nahlásíte, i ostatní uživatelé budou tím spíše vědět, že jde opravdu o technickou závadu, a nejde tedy o problém na jejich zařízení.

Pokud máte specifický problém s nefunkčním TikTokem, můžete dát také vědět níže do komentářů. Někdo se mohl s podobnou věcí setkat, a bude znát řešení.

Rychlá kontrola dostupnosti TikTok.com

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy https://www.tiktok.com. Pokud je web dostupný, tlačítko zezelená, v opačném případě bude červené.

Kontrolujeme ovšem pouze, to, jestli je daný web dostupný a podaří se nám k němu připojit během pár sekund. Neznamená to ovšem, že na stránkách i tak něco nefunguje.

Nekontrolujeme ale další funkcionality, jako nahrávání příspěvků nebo sledování videí.

I v případě podobných chyb by ovšem stále web fungoval, tedy by i kontrola dopadla úspěšně, přestože služba jako taková by byla v zásadě nepoužitelná.

Pokud se tedy setkáváte s nějakou chybou, nahlaste ji prosím tlačítkem na začátku stránky, a popsat ji pak můžete do komentářů.

Určitě tím pomůžete dalším, kteří se s touto chybou setkávají, kdy bude jasné, že se problém nevyskytuje u vás, ale jde o nějaký výpadek, který si TikTok musí vyřešit na své straně.

Odkazy ke stažení aplikace TikTok

TikTok je sociální síť založená na sdílení obsahu formou videí. Proto se nejčastěji používá na mobilech a tabletech se systémy Android nebo iOS, ale dostupná je i webová verze na TikTok.com.

Odkazy ke stažení najdete přímo zde, kde si jen vyberete, jaké zařízení používáte:

TIKTOK SI STÁHNETE Z GOOGLE PLAY PRO ANDROID ZDE TIKTOK SI STÁHNETE Z APP STORE PRO iOS ZDE

Jak opravit možné problémy s aplikací TikTok

Změny v síti

Některé aplikace mohou přestat fungovat správně, když změníte způsob, jakým se připojujete k internetu (například změna z mobilních data na wi-fi či obráceně, nebo změna jedné wi-fi sítě za jinou).

TikTok s tímto typicky nemá problém a vše funguje dále, ale pokud aplikace přestala fungovat ve chvíli, kdy jste změnili síť, může za tím být právě to.

Hlavně to může být znát ve chvíli, kdy se změna sítě trefila do času odesílání příspěvku. Stejně tak se vám mohou videa trochu zasekávat nebo nezobrazit, když se zrovna mění síť, a tedy nejste připojeni k internetu.

Snadné řešení spočívá v restartování aplikace.

Aplikace Snapchat se zasekla

Zásek některého programu se stává a je to celkem normální. Ideální je aplikaci vypnout a zapnout. Pokud by šlo o zásadnější zásek, bude možná potřeba restartovat celé zařízení.

Nejste v zaměstnání nebo na veřejné wi-fi?

Veřejné nebo wi-fi sítě v zaměstnání, ale také pracovní počítače, mohou blokovat různé aplikace nebo weby. Typicky jde o sociální sítě typu Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, ale může jít samozřejmě i o aplikace typu TikTok, které fungují primárně ke komunikaci.

Řešení je pak využít vlastní zařízení a vlastní připojení k internetu, typicky třeba vlastní telefon s mobilními daty.

TikTok prostě spadl a je potřeba počkat na opravu

Pokud nic nepomohlo a zvlášť pokud vidíte v grafu nahlášených výpadků na začátku stránky, že se s výpadky setkávají i ostatní uživatelé, pravděpodobně půjde o výpadek přímo na straně Snapchatu.

V praxi to tedy znamená, že s tímto problémem nic moc neuděláme a na vyřešení bude potřeba počkat, což může trvat typicky v řádku hodin.

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na samotný TikTok všechny jeho oficiální sociální profily, kde se můžete dozvědět více informací.

Překlepy v adrese TikTok.com nebo špatná koncovka domény

Zvlášť pokud nemáte adresu webu uloženou v záložkách svého prohlížeče, tak je možné, že máte v adrese překlep.

Jde o poměrně častou chybu, kdy i jedině chybně napsaný znak může znamenat, že web vypadá nedostupně, ale je to prostě tím, že navštěvujeme nějaký web neexistující.

Překontrolujte si tedy, jestli adresu píšete opravdu správně.

U TokToku je ještě potřeba upozornit, že jediná správná adresa je tiktok.com, a žádná jiná.

Na rozdíl třeba od Googlu, který funguje v různých státech pod různými doménami (tedy nejen google.com, ale google.cz, .sk, .it, .fr a mnoho a mnoho dalších), TikTok má adresu jedinou, kdy se veškerý obsah automaticky překládá do jazyka, který si zvolíte.

Zkontrolujte tedy i to, jestli se náhodou nepřipojujete například k tiktok.cz, což ale není správná adresa TkToku.

Zkontrolujte programy na svém zařízení i rozšíření prohlížeče

Různé programy jako antiviry, firewally, ale i všechna možná zařízení, mají často možnost blokovat přístupy k různým webům, třebaže může jít o chybu.

Někdy to dělají, aby nás chránily před podvodnými stránkami nebo weby, které jsou zavirované. Někdy se ale stane chyba nebo se na blacklist dostane web, který je bezpečný.

Často se tohle děje u webů se streamovaným obsahem zdarma, ale není nikdy vyloučeno, že z nějakého důvodu je zablokovaný i TikTok.

Před razantnějšími zásahy tedy doporučujeme vypnout programy jako VPN, blokátory reklam a podobné. Pokud TikTok i tak nefunguje, můžete je v klidu zase zapnout a chyba bude jinde.

TikTok na Twitteru

Zde se můžete podívat na poslední příspěvky na Twitteru TikToku. Pokud se aplikace potýká se známějším výpadkem, velmi pravděpodobně tyto informace uvidíte právě na Twitteru.

TikTok
  • Celkové hodnocení
4.5

TikTok

TikTok je sociální síť, která umožňuje sdílení obsahu formou krátkých videí.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
5 (1 hodnocení)

Podobné

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky