Streamy

Filmycesky.cz nefungují? Aktuální výpadky a řešení

Nefungují Filmycesky.cz? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů

FilmyCesky.cz - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

Výše můžete vidět nahlášené výpadky online streamovací služby Filmycesky.cz, která nabízí filmy k přehrání zdarma online.

Kliknutím na tlačítko nad grafem můžete sami nefunkční službu nahlásit pro dnešní den. Podrobnější informace o tom, proč vám funkce nefunguje, můžete napsat do komentářů vespod této stránky.

Rychlá kontrola dostupnosti Filmycesky.cz

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy „https://filmycesky.cz/, tedy oficiálního webu FilmyCesky.

Kliknutím na tlačítko spustíte kontrolu dostupnosti webu Filmycesky.cz, kdy se se stránkami pokusíme spojit (podobně jako když web otevřete ve svém internetovém prohlížeči). Pokud stránka odpoví kladně a spojíme se s ní, proběhne kontrola úspěšně. Pokud bude spojení trvat moc dlouho, vrátí se chyba nebo se spojení nepodaří vůbec, dopadne kontrola neúspěšně.

Snadno si díky této kontrole můžete ověřit, jestli je nefungující web opravdu spadlý, nebo je chyba spíše na vašem zařízení. Pokud vám tedy web nefunguje a kontrola dopadne neúspěšně, nebude chyba u vás. Naopak pokud dopadne kontrola úspěšně, bude pravděpodobnější, že se stala chyba někde na vašem zařízení, kterou bude potřeba opravit, viz návody níže na této stránce.

Upozorňujeme, že kontrola funguje pouze a jenom na fungování webových stránek, ne na další funkce, jako třeba přehrávání videí.

Pokud máte problém s nějakou funkcionalitou, nahlaste ji nahoře na této stránce a/nebo do komentářů vespod stránky.

Proč nefungují Filmycesky.cz a pár tipů na opravu

FilmyCesky.cz je web, který nabízí ke sledování filmy online zdarma, pouze s reklamou. Protože ale podobné weby nabízejí pouze vložená videa, která jsou ve skutečnosti uložena na úplně jiných serverech, nedopouští se porušení českého zákona, který zjednodušeně říká, že odkazovat můžeme na cokoliv, i když jde o chráněné dílo.

Takto se k tomu vyjádřil soud v kauze jiných, ale identicky fungujících webů:

…jednotlivá autorská díla byla umístěna na jiných serverech, přičemž na webové stránky www.sledujemefilmy.cz a www.sledujuserialy.cz byly umisťovány pouze tzv. embedované odkazy na díla zveřejněna a uložena na jiných internetových serverech.

I když tyto weby zákon neporušují u nás, tak to neznamená, že k nim podobně přistupuje zákon v zahraničí.

Proto i důvodů, proč podobné weby nemusí fungovat, může být více. Dlouhodobě třeba asociace studií vyřadily z provozu weby FreeFilm.to a FreeSerial.to.

Podíváme se na řešení běžných problémů s nefunkčním webem, ale také kdy s nefunkční službou neuděláme vůbec nic, a je prostě potřeba čekat:

Zkontrolujte překlepy a koncovku – správná adresa je filmycesky.cz

Služby jako Filmycesky celkem často mění adresu svých webů. I když je tedy máme uložené v záložkách, tak je někdy potřeba překontrolovat, jestli je adresa stále správná.

Filmycesky fungují pouze na adrese filmycesky.cz, což je v tomto případě poměrně nezvyklé, kdy se jiné weby uchylují na domény s koncovkou .io či .to. Není ale vyloučeno, že se časem i Filmycesky na nějakou jinou doménu přesunou, a bude potřeba změnit si odkazy v záložkách prohlížeče.

Také zkontrolujte, jestli jste v adrese webu neudělali nějakou chybu. I jediné chybné písmeno by znamenalo, že se vlastně snažíte dostat na jiný web, což by vyústilo v chybu.

Filmycesky mohou být blokovány bezpečnostním software

Bezpečnostní software na našem počítači nás chrání před viry a útoky. Obecně vzato ho velmi potřebujeme, ale také se může stát, že jako hrozbu vyhodnotí něco, do hrozba není.

To se často může stávat právě webům typu FilmyCesky, které nabízejí streamovaný obsah zdarma.

Zabezpečovací software je vyhodnotí jako rizikové a začne přístupy na ně blokovat.

V praxi to vypadá tak, že pro vás vypadá web nedostupný a že se nijak neotevře, přestože je na vině právě zabezpečovací software, který vás na stránky nepustí.

S tímto se obecně mohou setkávat všechny služby podobného zaměření jako Bombuj, FreeFilm a další. Naopak služby jako Netflix, HBO Max a další oficiální se s tímto zabývat nemusí.

Řešením je přidat do výjimek adresu webu, ke kterému se chcete připojit.

Tady najdete návody, jak na to, přímo na oficiálních webech nejpoužívanějších bezpečnostních programů:

Nejste v zahraničí nebo nepoužíváte VPN?

Vaše IP adresa odhaluje vaši přibližnou polohu. Některé weby mohou podle vaší polohy zablokovat přístup.

Typicky mohou například české weby povolovat přístupy pouze z České republiky, nebo blokovat některé specifické státy.

Důvodů, proč se toto může dít, je více, ale podstatné je s tím někdy počítat.

Pokud jste na dovolené nebo využíváte VPN, které může maskovat vaši polohu (respektive se vlastně tváříte, že jste úplně jinde, než jste), mohou některé weby přestat fungovat.

Řešení je pak VPN vypnout, případně jako polohu zvolit Českou republiku.

Pozor na blokátory reklam

Weby typu FilmyCesky a další vydělávají zobrazováním reklamy. Každý uživatel, který nevidí reklamy, logicky nic nevydělá.

Proto tyto weby mohou aktivně blokovat uživatele, u kterých detekují rozšíření v prohlížeči, které blokuje reklamy.

Často to funguje tak, že sice samotným webem můžete procházet bez omezení, ale nelze spouštět videa. V případě FilmyCesky vás na zapnutý blokátor reklamy upozorní stránky okamžitě po návštěvě.

Filmycesky.cz mají výpadek a je potřeba vyčkat

Někdy weby prostě spadnou. Může jít o přetížení, technickou chybu nebo v případě streamů zdarma také tlaky ze strany studií, které se je mohou aktivně snažit uzavřít skrze například žaloby.

Pokud vidíte, že se s výpadky setkávají i další uživatelé, což zjistíte podle grafu na začátku stránky, případně i naše rychlá kontrola vyjde negativně, je velmi pravděpodobné, že chyba není na vašem zařízení, ale že se Filmycesky.cz potýkají s výpadkem.

V tomto případě nemá moc smysl cokoliv zkoušet, protože chyba není u nás, a na zprovoznění je potřeba prostě počkat.

Kde sledovat seriály, když FilmyCesky nefungují

Webů typu Filmycesky, které nabízejí sledování filmů zdarma, existuje více, takže najít krátkodobou alternativu, než web začne zase fungovat, není tak složité.

Zde najdete odkazy na recenze podobně zaměřených služeb:

Recenzi Bombuj.si najdete zde Recenzi Kukaj.to najdete zde Recenzi Sledujserialy.io najdete zde Recenzi Sledujfilmy.io najdete zde Recenzi Filmplanet.to najdete zde Recenzi Playfilm.to si přečtete zde
FilmyCesky.cz
 • Celkové hodnocení
4.3

FilmyCesky.cz

FilmyCesky.cz je internetová služba, která nabízí online sledování filmů a seriálů zdarma.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
4.67 (3 hodnocení)

Podobné

2 komentářů

 1. Hezký den,

  nevím, jak Vám, ale u mne přestaly filmycesky.cz fungovat ze dne na den a teď místo nich neustále naskakuje prehrajto.cz K ničemu. Neví někdo, kdy filmy konečně zase začnou fungovat?
  Děkuji.

  1. Dobrý den, pravděpodobně přestal majitel filmycesky.cz službu provozovat, a doménu odkoupilo právě přehrajto. na nic.cz si lze ověřit vlastníky obou domén, a opravdu jde o jednu a tu samou společnost, takže lze přepokládat, že tento stav bohužel zůstane.

   Řešení je tak využít jinou službu k přehrávání filmů

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky