Streamy

HBO Max nefunguje? Aktuální výpadky a řešení

Nefunguje HBO Max? Podívejte se na hlášení ostatních uživatelů

HBO Max - výpadky služby za posledních 24 hodin
Výpadky
Dnes je a bylo hlášeno výpadků:
0
Výpadky
Včera bylo hlášeno výpadků:
0

V grafu výše se můžete podívat na hlášené chyby ostatních uživatelů streamovací služby HBO Max.

Pokud se sami setkáváte s chybami nebo výpadky, můžete HBO Max nahlásit kliknutím na tlačítko nad grafem. Díky nahlášení budete vy i další uživatelé vědět, že je dnes služba chybová, nedostupná, přetížená nebo má jiné problémy. Pokud bude nahlášení více, tak budou všichni spíše vědět, že jde o problém na straně HBO Max, který si musí vyřešit samotná společnost.

Některé problémy ale můžeme vyřešit i takříkajíc po své ose. Níže najdete možné důvody, proč HBO Max nefunguje a jak případně službu opravit. Stejně jako důvody, se kterými nic neuděláme a bude potřeba počkat.

Pokud se setkáváte se specifickými problémy, můžete je popsat níže do komentářů, kdy se někdo mohl se stejnou chybou také setkat, a zná způsob opravy.

Rychlá kontrola dostupnosti HBOMax.com

Zde si můžete zkontrolovat dostupnost adresy https://www.hbomax.com/cz/cs, tedy české verze domovské stránky oficiálního webu.

Kontrola probíhá tak, že se pokusíme spojit s webem HBOMax.com. Pokud se nám to podaří úspěšně a během časového limitu, dopadne kontrola úspěšně, což se dozvíte zezelenáním tlačítka.

Pokud naopak web z nějakého důvodu nefunguje nebo spojení trvalo moc dlouho, dopadne kontrola neúspěšně a tlačítko zčervená.

Je také potřeba říci, že kontrolujeme pouze spojení s webem, tedy ne jiné funkce nebo aplikace, nefunkční nebo nedostupná videa, sekání přehrávání a další podobné chyby.

Pokud tedy například web jako takový funguje, ale nejde například přehrát videa, jde o jasný výpadek, ale kontrola by v tomto případě dopadla úspěšně. V takovém případě prosíme nahlaste výpadek nahoře na této stránce nebo chybu popište v komentářích.

To pak pomůže i dalším uživatelům, kteří se nebudou pokoušet opravovat problémy na svém zařízení, ale budou vědět, že chyba není na jejich straně.

Jak opravit možné problémy s HBO Max

HBO Max patří mezi největší online streamovací služby (v rámci konkurence jsou pak úplně největší NetflixDisney+, kdy takový YouTube funguje o něco jinak a nabízí jiný typ obsahu). Ve své nabídce má hlavně filmy a seriály studia Warner Bros., ale také vlastní originální tvorbu, kdy mezi to největší a nejznámější jednoznačně patří Hra o trůny (Game of Thrones).

Jako každá online služba, i HBO Max se někdy setká s výpadky. Někdy jde o chybu na straně provozovatele, jindy jde o problém na našem zařízení. Podíváme se na různé důvody i možná řešení, jak HBO Max zprovoznit.

Něco nefunguje nebo nejde přehrát? Vyzkoušejte HBO Max na jiném zařízení

HBO Max je dostupný na počítači, tabletu, mobilu, ale i třeba jako aplikaci v chytrých televizích. Různých aplikací je celá řada, což také znamená, že se může z pohledu provozovatele stát nějaká chyba nebo nedokonalost, případně nekompatibilita s nějakým zařízením.

V praxi pokud vám HBO Max nejde třeba na televizi, je možné, že jde o chybu v aplikaci. Vyzkoušejte proto i jiné zařízení, jako počítač nebo telefon. Pokud na jednom zařízení vše funguje, ale na druhém ne, je dost možné, že jde o chybu v dané aplikaci nebo na daném zařízení, které nemusí být správně připojené k internetu, internet mohl dnes vypadnout, případně se aplikace zasekla a je potřeba ji restartovat.

Naopak pokud vám HBO Max nejde na ani jednom zařízení a jinak je připojení k internetu v pořádku, jde pravděpodobně o chybu na straně provozovatele, kterou bude muset opravit, tedy my budeme muset počkat.

HBO Max v TV je poměrně citlivý na změny sítě

Pokud používáte HBO Max v televizi, můžeme se setkat s nefungující službou, pokud změníme způsob, jakým se připojujeme k internetu. Tedy když změníme wi-fi síť, připojíme se pomocí kabelu atp.

Samotná aplikace pak může fungovat při procházení, ale při pokusu o spuštění se setkáme s chybovou hláškou.

Pokud se něco podobného stane, aplikaci HBO Max zkuste vypnout a zase zapnout, případně můžete vypnout a zapnout celou televizi.

Ze zkušenosti může pomoci i vypojení a zapojení televize z elektrické sítě. Občas si tato zařízení pamatují různá nastavení, a ani vypnutí a zapnutí nemusí pomoci. Proto je potřeba TV vypnout, vypojit na chvíli ze zásuvky, a zase zapojit.

Překlepy v adrese HBOMax.com nebo špatná koncovka domény

HBO Max funguje v řadě zemí, ale všude na adrese hbomax.com, která je přeložena do jazyka, který je možné měnit v nastavení.

Všechny jiné domény jsou chybné, stejně jako koncovky typu .cz, .eu, .sk a další. Tedy pouze a jenom .com je správně.

Tato verze je pak přeložena do jazyku v nastavení, podobně jako to má Facebook, Twitter, Instagram a mnoho dalších.

Blokace na věřených wi-fi nebo v zaměstnání

Veřejné wi-fi sítě mohou blokovat streamování obsahu, aby nebyly přetížené, případně prostě nejsou dostatečně rychlé, aby na nich šla videa spustit.

I zaměstnavatel může na pracovních zařízeních a sítích blokovat různé weby a služby, tedy i HBO Max.

V obou případech je potřeba využít vlastního zařízení a své vlastní sítě, tedy typicky mobilních dat.

HBO Max se potýká s výpadky a je potřeba počkat na opravu

Pokud vidíte více nahlášených výpadků, je velmi pravděpodobné, že HBO Max prostě nefunguje. V tomto případě nic moc nejde dělat a je potřeba počkat, až služba zase fungovat začne.

Jak dlouho je pak nejisté a záleží, o jak zásadní výpadek jde a jak rychle bude možné vše opravit.

Pro více informací zde uvádíme i odkazy na samotný HBO Max a jeho profily na dalších sociálních sítích, kde můžete zjistit více informací o aktuálním výpadku a obvykle i předběžný čas opravy.

HBO Max na Twitteru

Zde se můžete podívat na poslední příspěvky na Twitteru českého HBO Max. Pokud se HBO Max potýká se známějším výpadkem, velmi pravděpodobně tyto informace uvidíte právě na Twitteru.

HBO Max
  • Celkové hodnocení
4.4

HBO Max

HBO Max je streamovací služba nabízející filmy, seriály, dokumenty či reality show. Funguje na bázi měsíčního poplatku, kdy je po zaplacení možné si veškerý obsah přehrát zdarma.

Odesílám
Vaše hodnocení - klikněte na hvězdičky pro ohodnocení služby
4.5 (2 hodnocení)

Podobné

1 komentář

  1. Dobrý den, HBO Max mám předplacené u Vodafone, každou chvíli se v tv Samsung zasekne nebo ztratí signál, na notebooku a v mobilu fungují normálně, platím si i další 2 streamovací kanály a ty fungují bez problému.

Napsat komentář

Vrátit se nahoru stránky